nata-c531• 17 июня 2024

Водійське посвідчення за кордоном

Підкажіть, будь ласка, подруга знаходиться в Португалії, поїхала відпочивати 20.02.2022, після початку війни дома не була, місто в окупації, водійське посвідчення залишилось вдома, як вона може зробити його в Португалії?
Grga• 17 июня 2024
В Дії пошукати і замовити міжнародну пересилку в Електронному кабінеті водія
автор nata-c531 • 17 июня 2024
Ответ дляGrga
Посвідчення вже старе, наврядчи в дії підтягнеться
KaterionOK• 17 июня 2024
Ответ дляnata-c531
Це не має значення. Воно ж не 1980 року.
Чоловік через дію оновлював своє водійське посвідчення 2002 року, замовив нове пластикове і пішов отримав в МРЕВ (про міжнародну пересилку не знаю)
Grga• 17 июня 2024
Ответ дляnata-c531
Пробуйте, у мене 2011 підтягує
Ще можна подати клопотання в Електронному кабінеті водія про внесення в цифрові реєстри і тоді замовити з міжнародною пересилкою. Це якщо віддалено, а якщо приїхати, то можна все оформити на місці