Підкажіть, будь ласка, подруга знаходиться в Португалії, поїхала відпочивати 20.02.2022, після початку війни дома не була, місто в окупації, водійське посвідчення залишилось вдома, як вона може зробити його в Португалії?
KaterionOK• 17 июня 2024
Ответ дляnata-c531
Посвідчення вже старе, наврядчи в дії підтягнеться
Це не має значення. Воно ж не 1980 року.
Чоловік через дію оновлював своє водійське посвідчення 2002 року, замовив нове пластикове і пішов отримав в МРЕВ (про міжнародну пересилку не знаю)
Ответ дляnata-c531
Пробуйте, у мене 2011 підтягує
Ще можна подати клопотання в Електронному кабінеті водія про внесення в цифрові реєстри і тоді замовити з міжнародною пересилкою. Це якщо віддалено, а якщо приїхати, то можна все оформити на місці