Зроблено у 80-х• 17 июня 2024
Чи зможе медсестра виїхати за кордон після обновлення даних в тцк
Можливо хтось вже стикався з таким? Після оновлення даних в ТЦК, жінку медсестру випустять за кордон? Чула, що у Львові дівчину не випустили за кордон після того, як обновила данні в ТЦК. Цікаво, чи це відповідає дійсності
Статус Ква• 17 июня 2024
Обновила данные и спокойно выехала на отдых с детьми . У нее печать на лбу стояла ?
всемВсёИмного• 17 июня 2024
А з якого дива її не випустять? Чи так потрібно розповсюджитт кацапське ІПСО?
Залізна тьотя• 17 июня 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Удалено администрацией...
всемВсёИмного• 17 июня 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Удалено администрацией...
Саме так. І кожного разу одне й те саме- троюрідна тітка мого колишнього сусіда щось там таке сказала.
Зроблено у 80-х
• 17 июня 2024
Уявіть собі, грамотейкі, що лєнту не читала і уяви не мала, що вже хтось питав таке. Піду почитаю, що там до мене питали про медпрацівників. А вам раджу тримати свій яд при собі, ато вдавитесь))