неДоПриличий• 1 час назад

Дівчатка, які у вас були перші симптоми вагітності?

Які у вас були перші симптоми вагітності, і чи була імплантаційна кровотеча, якщо да, то які виділення, обільні чи ні, і взагалі, які симптоми ?

В мене 11-12 день після овуляції, живіт то болить то ні, виділення то мазня, то сильніше, то взагалі немає, в когось було щось схоже?

Тест зробила ввечорі сьогодні, негативний
Не знаю що думати
Помилуйте мадам• 59 минут назад
Большая задержка месячных, больше ничего.

Ms. Искренность• 59 минут назад
Ответ дляПомилуйте мадам
А живот не тянул, не было ощущения приближающихся месячных?
Помилуйте мадам• 56 минут назад
Ответ дляMs. Искренность
Неа. Уже при сроке около 2-х месяцев сделала анализ, чтобы подтвердить беременность. И меня вообще не тошнило на протяжении всей беременности.
Обращеница• 57 минут назад
Ничего, просто задержка и полосатый тест
Бурундучиха• 57 минут назад
В мене тягло низ живота.
Я думала болячку якусь привезла з медового місяця.
Другий раз ніяких симптомів, аж поки місячні 2 міс не йшли і я спохватилась
П´яна вишня• 56 минут назад
Були виділення. Лежала на збереженні
Вишиванка• 56 минут назад
Авторе, ви плануєте вагітність чи був незахищений статевий акт? Які підстави підозрювати вагітність?
Особисто в мене обидва рази першим та єдиним симптомом була затримка. Трохи згодом груди починали збільшуватись

П´яна вишня• 56 минут назад
Ви не вагітні.
автор неДоПриличий • 56 минут назад
Ответ дляMs. Искренность
З 9 на 10 число почало тягнути вночі живіт і поперек болів, 10 числа тягнув живіт і була мазня, потім виділення зменшились( майже не було) і живіт перестав тягнути
Сьогодні трішки обільні виділення кровʼяні були, але не типові для моїх критичних днів, думала що почались КД, але зараз живіт знову перестав тягнути і виділень немає, по суті обходжусь дискріткою
Mrs.Sexuality• 55 минут назад
В обоих случаях, утренняя тошнота
автор неДоПриличий • 55 минут назад
Ответ дляВишиванка
Так, планую, є привід думати на вагітність
Некомильфо• 54 минуты назад
Навіть якщо є вагітність, на такому терміні вечірній тест нічого не покаже.
Треба робити вранці на першу сечу.
У мене єдиною ознакою було те, що почала мерзнути у басейні, ніби як починається легке ГРЗ.
А так симптомів нових, не схожих на звичайний ПМС, не було.
Трохи пізніше стало більше хотітися спати. Але я і так сплюх.
Танцепесенная• 53 минуты назад
Каждую ночь стала просыпаться пописать. На 10-й день была вторая полоска утром.
Федорино Горе• 52 минуты назад
Страшный токсикоз
Вишиванка• 50 минут назад
Ответ длянеДоПриличий
Почекайте ще пару днів, хоча б до затримки і повторіть тест
автор неДоПриличий • 48 минут назад
Ответ дляВишиванка
За календарем в мене КД повинні бути аж 14.05, а почались виділення майже на тиждень раніше
Грабля• 37 минут назад
Выделений не было, а грудь болела.
хутряна володарка• 30 минут назад
Задержка. Больше никаких
Бяки-козяки• 15 минут назад
Ответ длянеДоПриличий
Не гоните коней. Все узнаете, точно не пропустите.