Малявка ще та• 17 июня 2024
Жіночні успішні дівчатка, хелп!
Питання за порадою саме до дівчаток, які успішні у стосунках і знають як бути цікавою жіночною жінкою для свого чоловіка.
Довго в терапії, за плечима 20 років з витонченим абʼюзером, який не пив, не бив, заробляв. І ніби розібралась що не так було, а як робити і будувати стосунки так як треба не знаю і не вмію. Бачу і розумію, що моя терапевтка в тому не сильна, це проста втомлена жіночка з трьома дітьми і стабільним а-ля радянським шлюбом. Відчуваю, що топчусь на місці в цій темі, хочеться розвитку. Чоловіки зустрічаються, але максимум 2 побачення і яякось їх зливаю, сама того не бажаючи, розумію що туплю, не вмію адекватно оцінювати ситуацію і показувати саме жіночі кордони.
Порадьте куди рухатись, що вам допомгло. Який спеціаліст, блогер чи книжка? Де брали цього життєвого і жіночого досвіду, мудрості?