Меломанка Маланка• 17 июня 2024
я похвастатися і поплакати.
мені 41, багато чого досягла у житті. В матеріальному плані, маю нерухомість,освіти, подорожі... Сьогодні можу купити собі що захочу.
У мене прекрасна сімя, але...
Ну й..тво..ма...ть
Все сама, якби тільки хто знав, як мені то все важко дається.
І от зараз, планую велику покупку, просто чоловіку кажу, що потрібно те і те, а у нього завжди купа НІ,замість того щоб підтримати...
Він так і каже, моя все розрулить і все вирішить...
Ну мля...
я заздрю дівчаткам, які живуть за рахунок когось і насолоджуються.
я не памятаю коли я втратила ту грань з чоловіком, коли мене потрібно вітати з днем тата....
Я все, дякую.
У мене прекрасна сімя, але...
Ну й..тво..ма...ть
Ну мля...
Я все, дякую.
Оце так цабе• 17 июня 2024
Ой Людка
Закушуй хоч іноді і не пиши брєд
Нік Толій за кілометр смердить
Закушуй хоч іноді і не пиши брєд
Нік Толій за кілометр смердить
Меломанка Маланка
• 17 июня 2024
Ответ дляВідморожена
Ну, а хто вам винний?
ніхто , сама винна.
Меломанка Маланка
• 17 июня 2024
Ответ дляОце так цабе
Ой Людка
Закушуй хоч іноді і не пиши брєд
Нік Толій за кілометр смердить
Закушуй хоч іноді і не пиши брєд
Нік Толій за кілометр смердить
ви куку?)
Колдунья-вещунья• 17 июня 2024
Так, змогли зробити все, крім найважливішого. Могли бути жінкою, а стали конякою
Задолбулька• 17 июня 2024
Вы молодец!
Крутышка
Пофиг на мужа, если он нормальный в других планах ну и ок
Я тоже больше зарабатываю чем мой)
Крутышка
Я тоже больше зарабатываю чем мой)
Меломанка Маланка
• 17 июня 2024
Ответ дляЗадолбулька
Вы молодец!
Крутышка
Я тоже больше зарабатываю чем мой)
Крутышка
Я тоже больше зарабатываю чем мой)
так, він хороший. справді хороший. І чоловік, і тато і заробляє він також не погано, але трохи мене засмучує(
Задолбулька• 17 июня 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Ну вот моему на роду видно не написано зарабатывать
А мне да
Я от этого кайфую
Все разные, зато мой хороший отец очень
А мне да
Я от этого кайфую
Все разные, зато мой хороший отец очень
Меломанка Маланка
• 17 июня 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
не памятаю, щоб мала такої цілі...але якось так вийшло
Їжак в панчохах• 17 июня 2024
Тут однозначно что-то сказать сложно.
Вы привыкли рассчитывать только на себя, вы своими же руками к себе на шею мужа посадили. Это все не сразу, а постепенно.
Знаю такую пару, ему ничего не нужно, а только жене. Хотя когда женились, такого небыло...
Король дивана• 17 июня 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
не - так вышло, а это именно то, что вы и хотели.
сою не люблю• 17 июня 2024
не всем дано разруливать. я вот тоже за мужа решаю- он хороший, но жизненные проблемы вгоняют его в ступор. а хотелось бы ’ как за стеной’
Меломанка Маланка
• 17 июня 2024
Ответ дляКороль дивана
не хотіла. ви не праві
Меломанка Маланка
• 17 июня 2024
Ответ длясою не люблю
от от і мені б як за спиною)
Король дивана• 17 июня 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
не хотіла. ви не праві
и где логика? не хотели бы - было бы по-другому
Не зви чайна• 17 июня 2024
Живуть за рахунок когось і насолоджуються або вори або проститутки.
Це так, думки вслух...
Їжак в панчохах• 17 июня 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
не хотіла. ви не праві
Не в этом что-то есть. У меня знакомая, и должность и т.д. и так ныла, что муж такой тюфяк. А на самом деле, с властными как она у неё бы ничего не вышло. Такой склад характера. Она только о таких мечтала. Находила всегда мягкотелых. Потом страдала,что же ей такие только попадаются.
В итоге и мягкотелый ушёл... может такой характер всех передавит, а хочется быть нежной и воздушной...а не может, как же она может кому-то подчиниться.
Я такая - жду трамвая• 17 июня 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
ніхто , сама винна.
Ви не винні, просто поруч чоловік став тюхтієм. Буває. Частіше давайте собі відпочинок. От просто стоп.
Непогодка• 17 июня 2024
То ви, щаслива жінка, якщо тільки в цьому проблема. Ви, б не досягли всього, що маєте, якби поруч був інший ( пив, бив, гуляв , не працюваві тп). Не буває у житті все на 100. Радійте тихо і не дратуйте тих, хто не має і 10% вашого ’нещастя’
Їжак в панчохах• 17 июня 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Пиндалей надо почаще таким давать, а не все на себе вытягивать. Просто им становится так удобно
Наша взяла• 17 июня 2024
Конечно, ЗА мужем жить прекрасно и не работать. Как бы тут завистливо не плевались и не обесценивали это. Но муж должен быть хороший, щедрый, добрый и хорошо зарабатывать. Я считаю, что выйти правильно замуж, это уже молодец. Потому что многие выскакивают пораньше, а то все одноклассницы уже ж вышли, а потом плачут. Выбрать и рассмотреть достойного мужчину надо уметь. Ну и куда ж без везения
ЯспАкойнаЯ• 17 июня 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
от от і мені б як за спиною)
вы инфантил?)
очень сомневаюсь, что вы реально чего-то в жизни достигли.
Когда выходишь на опредленный уровень зарплаты и карьеры, ты кайфуешь от своего успеха и своей реализации..
Не вмію заміряти• 17 июня 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
от от і мені б як за спиною)
Та ну, знайшли чого переживати. Ви не коняка а десіжн мєйкер. Зате все як вам хочеться і треба. Валькірія, не жіночка. Голову вище, все буде добре.
Едимнаморе• 17 июня 2024
Ответ дляЗадолбулька
Вы молодец!
Крутышка
Я тоже больше зарабатываю чем мой)
Крутышка
Я тоже больше зарабатываю чем мой)
Я не могу понять если больше заоаьатывать то чего еще спрашиваться тратить деньги....
Свисток ля-минор• 17 июня 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
а ви мабуть справжня жінка, яка ображає інших анонімно на форумі )
Губной рояль• 17 июня 2024
Рада за вас, що ви хоч похвалитися маєте чим… я не везуча по житті , з мене в родичі сміються… і чоловік. Чому так? Не знаю… Працюю, заробили на житло, якусь машину, син підріс, не маю підтримки ні від чоловіка, ні сина, крики, матюки… Батько лиш тримає на цьому світі, чесно… Мені 45, життя пройшло… не бачила відпочинку за кордоном, ні одного великого букета троянд, ніяких кафе… дала собі ноги звісити… коняка…
Меломанка Маланка
• 17 июня 2024
Ответ дляГубной рояль
я також не везуча. в чому моя везучіть?
Губной рояль• 17 июня 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
я також не везуча. в чому моя везучіть?
В тому, на мою думку, що всі свої знання і вміння вийшло використати в правильному напрямку. Це дуже класно могти себе самій забезпечити. Я от відмінниця в школі, коледжі, потім заочно інститут собі сама оплатила, диплом отримала і завжди пахала і зараз на когось … Після роботи тільки дім і дача…. Так всіх привчила що все сама зроблю… справлюсь, а тепер руки опустились , якась чорна смуга в навіть без війни, просто психіка не витримує вже… без підтримки теж…