СКИБИДЫШь• 17 июня 2024

Дівчата, така складна ситуація

Чоловік сестри має зп 21 тис,він військовий.
Сестра в декреті.
Збережень ніяких немає, були важкі пологи, плюс багато докуповували всього чоловіку.
В нього є дитина від першого шлюбу, шле аліменти 5 тис кожного місяця.
Мама дитини написала, що треба робити операцію.
Операція 9 тис грн.
Він дає гроші на операцію,і виходить їм не має на що жити.
Просить щоб сестра поговорила і позичила гроші в мене.
А я розумію, що вони мені просто не віддадуть.
Я вже позичала їм 20 тис грн.
Досі не віддали.
І от що робити?
Алгонавт• 17 июня 2024
Автор,я вам розумію.
Будуть доїти вас постійно.
Грошей не давайте,купіть якісь необхідні речі

СережкинаЯ• 17 июня 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Авторе, дайте будь ласка відповідь щодо інших родичів. Чи може ваша мама сидіти з дитиною? Це б дало можливість сестрі підробляти.
Що з батьками чоловіка того? Може б вони фінансово могли допомогти?
Бо поки враження що у сестри та їх чоловіка окрім вас нікого і на світі немає.
згодна. свекрусі малого і сестра прлгуляється заодно підробе
Як ухурделю• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Тільки на памперси і харчування більше уходить
Будет экономить на памперсах, сейчас лето...
Кринжова баба• 17 июня 2024
Ответ дляСережкинаЯ
А сестре на кой тот ребенок? Вы так говорите будто сестра должна любить ребенка что ее мужик насексовал от другой
Сестра не должеа никого любить. Но муж обязан оплатить лечение своему ребенку, даже если его не любит и этого не хочет новая жена
Залізний занавіс• 17 июня 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Де, в зсу?
Якщо в нього така зп, то він не на нулі, а в тилу. А там можна взяти щось за сумісництвом чи додаткове чергування типу того.
Печальки.нет• 17 июня 2024
Ответ дляУпругая попка
А почему мать не может поучаствовать в операции, раз уж самый дорогой метод выбрала? Религия не позволяет или что? Пусть тогда аппетиты уменьшит
Какие аппетиты? Один раз 9000 грн. Не долларов, а гривен. Это позорище, а не отец.
Русланка з гілки• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Зараз літо, нехай памперси на ніч вдягає і пере пелюшки, ну а як раніше без памперсів жили? Хай розрахує 7000 на місяць і живе на них
СережкинаЯ• 17 июня 2024
Ответ дляУпругая попка
Так тут полно бывших жён, они со своей колокольни пишут
это да. Всех можно понять конечно. Один секси папка кончил вынул и отлично. А дальше сами с детьми бабы разбирайтесь.
Экономить взрослым можно на себе, на шмотках, технике, кафе, но на детях и их питании точно нельзя. Месяц без нужных микроэлиментов и витаминов и ребенок может получить хронику на всю жизнь.
Галя із Дарниці• 17 июня 2024
Изначально я не понимаю как человек имея
з/п 21 тыс грн. заводит второго ребенка и вообще семью. Но если уже так, то я не вижу автор для вас выхода как опять одолжить им денег, но сумма уже должна быть такой что бы вам было не очень жалко попрощаться с этими деньгами. И обязательно скажите, что у самой ни копейки нет, что бы одолжить им эти деньги пришлось переодалживать у кого-то, попросили в течении недели вернуть.

культУра• 17 июня 2024
Цікаво, а якби меншій дитині цього чоловіка, ттт, потрібне було б дорогостояче лікування, бувша жінка, за логікою совєтчиць, теж повинна була б зрозуміти це, жити з кредитки чи на гроші своєї сестри, як пропонують тут сестрі автора?
Автор, хай ваша сестра подає на аліменти, на дитину й на себе до трьох років, хоч чітку суму буде мати, а не сосати пальці разом з дитиною, раз папі насрати, як живе його друга дитина і його це абсолютно не печалить
СережкинаЯ• 17 июня 2024
Ответ дляКринжова баба
Я согласна, но он должен придумать как это не в ущерб питанию второго малыша.
СережкинаЯ• 17 июня 2024
Ответ дляПечальки.нет
Продал бы свой планшет, комп в ломбард, наверняка есть техника как у любого мужика, есть кредитка, друзей вагон.
Кринжова баба• 17 июня 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Он служит,что он может придумать? Все придумано за него, даже время,когда он может поспать или сходить в туалет.
Галя із Дарниці• 17 июня 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Но и сестра автора должна была понимать, что из зарплаты 21 тыс.грн.еще придеться всю жизнь помагать ребенку. Может это я такая меркантильная, но мне было бы страшно с таким мужчиной создавать семью.
Тріль підпільний• 17 июня 2024
Понятно что вам её жаль, если есть возможность сделайте ей подарок типа ребенку её пару тысяч, или продуктов привезёте/памперсов пачку, это уже хорошая помощь
А если вот так они привыкли брать и не отдавать то говорите Нет у меня, сама с кредитки взяла.
9000 не такая и огромная сумма, ничего, как-то выкрутятся, странно что ноль сбережений, хотя бы 100-200 долларов и то нет, значит люди не умеют жить по средствам и жизнь их научит(
Русланка з гілки• 17 июня 2024
Ответ дляБабулька
Ок, если на 7 тыс легко прожить 2-м взрослым и младенцу (памперсы), то значит старшему ребенку на него одного 5 тыс не нужно (?)
Згідно законодавства аліменти на одну дитину - 25%. Якщо батьку не хватає решти зп на проживання, нехай заробляє більше, або починає планувати свої видатки так, щоб грошей хватало до наступної зп
Сяду на шию, дорого!• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Це зрозуміло.
Але як їм жити в такій ситуації?
Все ясно кроме одного. Вы им нянька????? Займитесь своими делами
культУра• 17 июня 2024
Ответ дляРусланка з гілки
А десь написано що чоловік не сплачує ті 25% згідно законодавства?
Пліснявілий сир• 17 июня 2024
Ответ дляПечальки.нет
Ага. Зовсім. )
Ага,ага,в кого немає,той і не дає

ХвостПистолетом• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Вона не розуміє за що жити їм.
І чому така сума на видалення аденоїдів
Нуууу… аденоіди це не такий ургентний випадок, щоб не можна було відкласти операцію і зібрали частинами за кілька місяців. Дивний чоловік, якщо він питання на що жити його дружині і дитині пропонує вирішити за Ваш рахунок.
СережкинаЯ• 17 июня 2024
Ответ дляXвостокрутелка
20500 грн
Девочки, работала и училась в мужских коллективах, скажу так: не жалейте мужиков, если им кровь из носу надо, они на пиво, сигареты, пиццу или праст или новый комп или запчасть для авто найдут за минуту, даже если ’денег нет’. То просто ему так надо. Надо с ним говорить (там уже у каждой свои методы, ныть, хвалить, пилить, чтоб достал денег)
Русланка з гілки• 17 июня 2024
Ответ длякультУра
Почитайте на який пост я відповідала може стане зрозуміліше
автор СКИБИДЫШь • 17 июня 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Сестрі треба ставати зубатою поки від голоду не захворіла її власна дитина. Хай чоловік шукає шляхи переведення на вищу зарплату, іншу роботу, може свекри тій дитині можуть помогти.
Інша робота-це сидіти в окопі з перспективою вмерти
автор СКИБИДЫШь • 17 июня 2024
Ответ дляБабулька
А что первая жена говорит?
21 зп мужа, это и весь доход на семью?
Если -5 тыс алименты и -9 на операцию, остаётся 7тыс на 2+1, в то время как только на одного старшего ребенка выделяется 5?
9 тыс это с каждого родителя или полная стоимость? У первой жены есть возможность оплатить половину? Или перенести операцию на осень? Чтоб собрать сумму постепенно
У першої дружини гарне фінансове забезпечення, їй дуже помагають її батьки, мама директор фірми, у батька своя стоматологія, новий чоловік гарно зароблчє
автор СКИБИДЫШь • 17 июня 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Якщо жаль, то просто помагайте. Хай сестра з чоловіком говорить, щоб шукаввищу зарплату.
Вища зп-в окопі
автор СКИБИДЫШь • 17 июня 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Скільки років вашій мамі, що її вже треба утримувати? Вона не може з дитиною сестри сидіти?
Вона інвалід
автор СКИБИДЫШь • 17 июня 2024
Ответ дляУпругая попка
А маму чого утримуєте? Мама з внуком не посидить до речі?
Мама інвалід
Заставляличка• 17 июня 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Не лезть. Сестре надо было думать до того, как она решила рожать от мужика , у которого уже есть ребенок.
Якщо мого заберуть, то це джекпот! На доньку йому насрати, в нього в банці дівчата 13 років вже ’прловозрєлі’ тьолки. 2 роки що я закордоном він з мене те робить що тягне, живучи в МОЄМУ будинку, катаючись на МОЄМУ авто. Красавчик
автор СКИБИДЫШь • 17 июня 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Батьків в нього не має.
Моя і сестри мама-інвалід
СережкинаЯ• 17 июня 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
добре що ви це написали. Тоді ніяких грошей. Батько якщо хоче, підробляє позичає в друзів кумів додати на операцію.
Одна дитина на грані голодної смерті, у іншої купа тих хто опікується.