любименькая• Изменено 18 июня 2024
тюль - яку тканину вибрати, щоб було практично? Довготриваліша
Дякую вам
Та й щоб не прасувати після прання
любименькая
• 18 июня 2024
Мені потрібно багато вікон оформити
Я люблю чистоту, і мене підбішує тюль яка дуже минеться після прання, і яка дуже ніжна (швидко зацепки)
Але в той самий час я люблю мінімалізм
Хи хи, ну ну• 18 июня 2024
Мені здається що мінімально мнеться сітка. Я на днях собі шукала тюль на олх, натрапила на об´яву по продажу нового тюлю рулон або великі відрізи вже з готовою пришитою лєнтою для крючків. Сподобадось що без мороки, підрізаєш тільки потрібну довжину, збираєш і вішаєшь.
любименькая
• 18 июня 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Ой дайте мені лінк
А яка ціна за метр?
Хи хи, ну ну• 18 июня 2024
Ответ длялюбименькая
Ой дайте мені лінк
А яка ціна за метр?
От знайшла майже відразу. Наберіть в пошуку тюль. Продавець з міста Біла Церков.