КапитанльнаЯ• 18 июня 2024
Гідрогелеві патчі під очі
Хто користується, порадьте якісь гарні в баночці, бо по 1 парі дивлюся невигідно виходить купляти. Бажано з Єви ☺️ бо як раз зараз роблю замовлення
Ну що ви, мамо!• 18 июня 2024
Как по мне, все они дают один и тот же эффект, снимают усталость после сна… больше ничего не заметила. пробовала и дорогие и самые дешевые с Евы. Берите любые
Непозбувна Бентега• 18 июня 2024
Вони просто дають охолоджуючий ефект, беріть будь-які, якщо не маєте алергій на їх компоненти.
КапитанльнаЯ
• 18 июня 2024