Мрії у вирії• Изменено 18 июня 2024
Я до вас знов з хвастом з Алі. Футболка.
Повна ціна 8💲, я купила за 2,5 (знижка монетами + був купон).
Якість - афігенна, давно шукала саме плотну, що тримає форму оверсайз футболку.
Тканина 🔥, шовчики рівнесенько, я прям у захваті, це прям очікування -реальність, тільки навпаки.
Подивлюсь, звісно, що буде після прання, але перше враження перевершило очікування.
Вимагаю спілкування• 18 июня 2024
Не знаю по качеству, но на вид - как на безразмерного подростка непонятного пола
Мрії у вирії
• 18 июня 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Саме таку й шукала
Херсон це Україна• 18 июня 2024
Як би ще й однотонна
Але за такі гроші норм
Але я б не вділа, бо не подобається
Але за такі гроші норм
Але я б не вділа, бо не подобається
Сіґеле-міґеле• 18 июня 2024
Не розумію таких відгуків.
Випрати 3-4 рази, тоді можна щось говорити про якість.
Бабуся Бетман• 18 июня 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Не розумію таких відгуків.
Гуру троллинга• 18 июня 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
А мне, как на полную жіночку за 50, с собакой гулять или мусор выносить
Мрії у вирії
• 18 июня 2024
Ой, тут як завжди, набігли і 💩.
Загалом, просто порада, хто шукав щось подібне.
Только что нашли этот потрясающий товар на AliExpress. Взгляните!
грн.376.71 | WAVLATII Женские новые футболки с принтом комиксов и цветов, женская бежевая уличная одежда, летние футболки, женские повседневные топы с коротким рукавом WT2329
Love_Love_Love_• 18 июня 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Як би ще й однотонна
Але за такі гроші норм
Але я б не вділа, бо не подобається
Але за такі гроші норм
Але я б не вділа, бо не подобається
Вділа
Вам і не пропонують
Вимагаю спілкування• 18 июня 2024
Ответ дляГуру троллинга
Ага, которая донашивает за безразмерным подростком непонятного пола)
барабанщица• 18 июня 2024
Ответ дляГуру троллинга
Точно
МинерАлочка• 18 июня 2024
Ответ дляГуру троллинга
Ну моя бы собака не одобрила, только мусор и чтоб никто не видел
Розумна Губка• 18 июня 2024
Класна,автор,вітаю! І колір і принт
. И цена классная,носите с удовольствием!
Астановитесь• 18 июня 2024
Авторе. Гарна футболка. Ще й як за 80 грн то супер. Ще й кажете якість гарна. З обновкою вас
Мрії у вирії
• 18 июня 2024
Ответ дляАстановитесь
Дякую , а то тут неодобрили
Мрії у вирії
• 18 июня 2024
Ответ дляМинерАлочка
И куда в ней, мусор выносить?
Куди захочу
Штора с кисточкой• 18 июня 2024
Ответ дляМрії у вирії
Дякую , а то тут неодобрили
Не звертайте уваги. Це ж порадниця. Нормальна футболка. Хай вас радує!
Астановитесь• 18 июня 2024
Ответ дляМрії у вирії
Дякую , а то тут неодобрили
Та нехай чешуть в свою зару та секонд хенд, там гарні принти та якість
Мрії у вирії
• 18 июня 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Я не звертаю, я ж собі купувала, а не комусь.
Ответ дляМрії у вирії
Ой, тут як завжди, набігли і 💩.
У меня стоит цена 11.84 зачеркнуто, и 9.62 €
Кто в здравом уме купит такое за 10€?
заварний look• 18 июня 2024
Ответ дляМрії у вирії
Ні, жіноча
Да, мы женщины - девочки такие девочки
Локшина на вухах• 18 июня 2024
Гарна футболка. Я у цього продавця брала іншу, однотонну, доньці подростку, теж по монеткам та знижкам, ціна хороша вийшла, якість футболки дійсно супер, натуральна! Вже разів п´ять її прала, вона як нова.
Фокус-Покус• 18 июня 2024
Ответ дляАстановитесь
А я і Алі і секонд полюбляю. Учорашня знахідка: новий купальник аж за 400грн.
Поцікавилася. 2005р Колоборація зі Стеллой Маккартні. Це друга після Карла Лагерфельда. Усього 40 моделей одягу. До речі на e-bay фанати за 1000 дол гребуть