Мрії у вирії• Изменено 18 июня 2024
Я до вас знов з хвастом з Алі. Футболка.
Повна ціна 8💲, я купила за 2,5 (знижка монетами + був купон).
Якість - афігенна, давно шукала саме плотну, що тримає форму оверсайз футболку.
Тканина 🔥, шовчики рівнесенько, я прям у захваті, це прям очікування -реальність, тільки навпаки.
Подивлюсь, звісно, що буде після прання, але перше враження перевершило очікування.
Ангелок з ріжками• 18 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Стільки гіменця полилось через футболку за 2$
Щирі україночки наші,такі хороши люди.🙏
ЯниЯ• 18 июня 2024
Ответ дляП´яна вишня
2 доллара вам дорого????
Вы картинку прикрепленную не смотрели наверное
ЯниЯ• 18 июня 2024
Мрії у вирії
• 18 июня 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
автор, мені треба така футболка, дякую вам
як раз купила спортивки такого кольору. А можете на собі сфоткати і який розмір брали? теж треба як на підлітка широка і велика))) параметри в нас плюс-мінус схожі, судячи з купальника))
У мене зараз ремонт в коридорі, нема великого зеркала. Вільно, рукав приспущений, якраз до ліктя, довжина закриває попу ( зріст 165).
Брала хл на м-л ( 93-76-100)
Мрії у вирії
• 18 июня 2024
Ответ дляМарс атакует
А дайте ссылку на тему
Мрії у вирії
• 18 июня 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Як купили за монети? Це в 10-00 тільки можна, щось ніяк не розберуся
Ні, в будь який час.
Ось, можна почитати
Мрії у вирії
• 18 июня 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Дуже вам дякую. Вона 100% коттон? чи є ще щось в тканині?
Так, коттон, абсолютно не тягнеться, така щільна-щільна бавовна.
Жена миллионера• 18 июня 2024
Ответ дляМрії у вирії
Дякую , а то тут неодобрили
А когда на советчице что-то одобряли😁?
Сюда можно что-то выкладывать только для того, чтобы заработать комплексы и убить самооценку)))
Главное, что вам нравится, а на мнение остальных должно быть параллельно.
Мрії у вирії
• 18 июня 2024
Ответ дляЖена миллионера
А когда на советчице что-то одобряли😁?
Я тому й викладаю, бо мені фіолетово
А комусь буде корисно
Злюка-закусюка• 18 июня 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Автор, вот ещё офигенные футболки. Я себе почти все купила. Стирала уже много раз. Качество действительно классное
Только что нашли этот потрясающий товар на AliExpress. Взгляните!
грн.692.58 | Футболка Hirsionsan женская с эффектом потертости кислоты, винтажный хлопковый топ, уличная одежда, мягкая футболка с минеральным принтом, свободного покроя, Y2k
Классная. Смотрела на такие. А как по размеру подбирали? Тоже хочу заказать.
Хочу барабульки• 18 июня 2024
Брала у этого продавца футболку года 3 назад. Качество очень хорошее. Рисунок не облазит после стирок. Ещё покупала у него же худи тёплое. Тоже отличное качество. Не кошлатится, цвет не теряет. Хорошая покупка, автор, поздравляю.
Злюка-закусюка• 18 июня 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Мне вчера повезло
Накупила футболок
Не поверите футболка обошлась в 41 копейку. Грех было не купить))
грн.602.69 | WAVLATII Новые женские однотонные хлопчатобумажные футболки женские темно-зеленые негабаритные повседневные мягкие футболки Унисекс с коротким рукавом летние топы
Накупила футболок
Тоже классные.
Миллениалка• 18 июня 2024
ех, футболко-хваст... Мені три дні підряд давало за монетки -95 на срібні шарми під пандору. понад 20 купила - по 7-9 гривень за штуку
Миллениалка• 18 июня 2024
Зажуженная Жужжа• 18 июня 2024
Ответ дляЯниЯ
Конечно дорого
, если можно покупать дешевле
Супер, это тоже с купонами из игры? Или какие-то другие секреты есть?
ЯниЯ• 18 июня 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Сейчас в футбол играю)
Федорино Горе• 18 июня 2024
Ответ дляЯниЯ
Конечно дорого
, если можно покупать дешевле
Як ви це робите?
мадамГрицацуева• 18 июня 2024
Ответ дляЯниЯ
Конечно дорого
, если можно покупать дешевле
Як ви це робите? Де ті купони брати?
Миллениалка• 18 июня 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Як ви це робите? Де ті купони брати?
Грати в різноманітні ігри, збирати щодня монети. найкраще таки купувати через монети. Товарів за копійки БЕЗЛІЧ, а от монети на них важко збираються.
Миллениалка• 18 июня 2024
Ответ дляФедорино Горе
Як ви це робите?
це алі робить. В Україну заходить шахрайський маркет-плейс-конкурент Тему. Багато людей ломанулися туди.
Алі лояльним клієнтам з гарним рейтингом сипле такі знижки, що я в шоці, бо не встигаю збирати монети під всі ці пропозиції.
Федорино Горе• 18 июня 2024
Ответ дляМиллениалка
В мене є монети. Як шукати такі товари?
мадамГрицацуева• 18 июня 2024
Ответ дляМиллениалка
А де той розділ шукати де за монети? Якось випадково пару раз в застосунку на нього натрапляла, а як спеціально шукаю, то не бачу 🫣
Миллениалка• 18 июня 2024
Ответ дляФедорино Горе
В мене є монети. Як шукати такі товари?
ЛИШЕ і ТІЛЬКИ через розділ монети. Для початку наскладайте в кошик кілька будь-яких товарів з категорії, яка вас цікавить, дайте алішному ШІ зрозуміти, що вам пропонувати: ну, срібло там, одяг, зарядки, конструктори під лего - коротше, те, чого вам хочеться. Потім заходите в розділ Монети і там під монетами, в правій стороні - ’Пошук знижок’. Тирк туди. Ваша категорія вже буде там. а не буде - набирайте в пошуку, що цікавить.
АЛЕ!!! Важливо!!! Знижки по -95 % - лише вранці. Не обов´язково о 10-00, в 11-24 теж може бути. Але те, що я вранці купила зі знижкою в -95, зараз вже лише з -65 (Запропонуй мені хто таку знижку рік тому, я б здуріла від щастя, а зараз вже балувані всі)
Миллениалка• 18 июня 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Розділ МОНЕТИ - на головній зверху, поруч з іконками розпродажів і ігор.
А, ще важливо! Купувати НЕ З КОШИКА! А лише з розділу Монети - Купити зараз.
Так можна купити лише поштучно, ну але ну і шо, як такі знижки
Перемелица• 18 июня 2024
Ответ дляМиллениалка
Он мне точно скидку предлагает???))
Миллениалка• 18 июня 2024
Ответ дляПеремелица
Он мне точно скидку предлагает???))
ні, цей розділ - це розводняк для свіжозареєстрованих. Там нема насправді хороших знижок. Нормальні знижки - у самому розділі Монети або Монети - Пошук знижок. Виглядає так:
Даю справку• 18 июня 2024
Ответ дляМиллениалка
Чому тему шахрайський сайт,я не в Україні постійно з нього замовляю,все подобається