Мрії у вирії• Изменено 18 июня 2024

Я до вас знов з хвастом з Алі. Футболка.

Повна ціна 8💲, я купила за 2,5 (знижка монетами + був купон).
Якість - афігенна, давно шукала саме плотну, що тримає форму оверсайз футболку.
Тканина 🔥, шовчики рівнесенько, я прям у захваті, це прям очікування -реальність, тільки навпаки.
Подивлюсь, звісно, що буде після прання, але перше враження перевершило очікування.
автор Мрії у вирії • 18 июня 2024
Ответ дляАстановитесь
Та нехай чешуть в свою зару та секонд хенд, там гарні принти та якість
Та я й не проти зари, чи чогось такого, а на Алі назбиралося грошиків, то вирішила спробувати щось з одягу замовити.
А ось в HM купила на днях муслінові штани та блузу, теж по непоганій ціні, на спеку просто кайф. В зарі була, розпродажів ще нема, але радує що є одяг з натуральних тканин.

Штора с кисточкой• 18 июня 2024
Ответ дляФокус-Покус
А я і Алі і секонд полюбляю. Учорашня знахідка: новий купальник аж за 400грн.
Поцікавилася. 2005р Колоборація зі Стеллой Маккартні. Це друга після Карла Лагерфельда. Усього 40 моделей одягу. До речі на e-bay фанати за 1000 дол гребуть
Клас, покажіть усю красоту наповну
Зажуженная Жужжа• 18 июня 2024
Автор, вот ещё офигенные футболки. Я себе почти все купила. Стирала уже много раз. Качество действительно классное
Только что нашли этот потрясающий товар на AliExpress. Взгляните!
грн.692.58 | Футболка Hirsionsan женская с эффектом потертости кислоты, винтажный хлопковый топ, уличная одежда, мягкая футболка с минеральным принтом, свободного покроя, Y2k
https://a.aliexpress.com/_ExmRT7H
автор Мрії у вирії • 18 июня 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Гарна футболка. Я у цього продавця брала іншу, однотонну, доньці подростку, теж по монеткам та знижкам, ціна хороша вийшла, якість футболки дійсно супер, натуральна! Вже разів п´ять її прала, вона як нова.
Дякую, замовлю теж ще пару однотонних.
Верочка 100%• 18 июня 2024
Блін, де ті всі модниці в брендах, як вийдеш на вулицю - одне жахіття на людях. А на порадниці - окремий мікросвіт.
Фокус-Покус• 18 июня 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Клас, покажіть усю красоту наповну
Є фото тільки верх
автор Мрії у вирії • 18 июня 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
https://a.aliexpress.com/_ExmRT7H
Дякую, подивлюся!
Штора с кисточкой• 18 июня 2024
Ответ дляФокус-Покус
Є фото тільки верх
Гарна річ!
Бабуся Бетман• 18 июня 2024
Ответ дляАстановитесь
І ще й ціна.
Якщо початкова ціна футболки автора 8 доларів, то в секонді вартість футболки може бути і 100 доларів. Але купуєш її за 50 грн. І в чудовому стані
Тому це гарна порада купити в секонді👍

А_мій_самий_самий• 18 июня 2024
автор, мені треба така футболка, дякую вам як раз купила спортивки такого кольору. А можете на собі сфоткати і який розмір брали? теж треба як на підлітка широка і велика))) параметри в нас плюс-мінус схожі, судячи з купальника))
Метелики на душі• 18 июня 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
https://a.aliexpress.com/_ExmRT7H
тоже в прошлом году взяла себе вареных футболок разных) качество действительно топ
Гуру троллинга• 18 июня 2024
Ответ дляФокус-Покус
А почему фото бирки, а не купальника?
Зажуженная Жужжа• 18 июня 2024
Мне вчера повезло
Накупила футболок
Не поверите футболка обошлась в 41 копейку. Грех было не купить))
грн.602.69 | WAVLATII Новые женские однотонные хлопчатобумажные футболки женские темно-зеленые негабаритные повседневные мягкие футболки Унисекс с коротким рукавом летние топы
https://a.aliexpress.com/_EHK7gc3
Фокус-Покус• 18 июня 2024
Ответ дляГуру троллинга
А почему фото бирки, а не купальника?
Может, потому что бирку подруге фоткала)))
Воленс-неволенс• 18 июня 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Мне вчера повезло
Накупила футболок
https://a.aliexpress.com/_EHK7gc3
Купоны за игрушки?
Колупалочка• 18 июня 2024
Ответ дляМрії у вирії
Дякую , а то тут неодобрили
Так вони в білих польтах собак гуляють і сміття виносять,а Ви їм якусь футболку з алиекспрес. Ясне дєло,що не одобрили.
Шальная коклетка• 18 июня 2024
Автор, вам повезло! Обычно, такие футболки намного дороже, если удалось выловить по хорошей цене - это удача! Носите с удовольствием
Зажуженная Жужжа• 18 июня 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Купоны за игрушки?
Ага
Воленс-неволенс• 18 июня 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ага
Тоже такие трачу🫣

автор Мрії у вирії • 18 июня 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Купальник то не я )
Марс атакует• 18 июня 2024
Ответ дляМрії у вирії
Купальник то не я )
А чем вы ещё хвастались с Али?
автор Мрії у вирії • 18 июня 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Мне вчера повезло
Накупила футболок
https://a.aliexpress.com/_EHK7gc3
Вірю, теж замовила по такій ціні капці чоловіку, вішалку, органайзер, та й так багато різного для дому в межах 1-3 доларів.
автор Мрії у вирії • 18 июня 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Купоны за игрушки?
Так
Зажуженная Жужжа• 18 июня 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Тоже такие трачу🫣
А что с ними ещё делать, солить что-ли))
Зря чтоль играю с утра до вечера
автор Мрії у вирії • 18 июня 2024
Ответ дляМарс атакует
А чем вы ещё хвастались с Али?
Сумкою
Марс атакует• 18 июня 2024
Ответ дляМрії у вирії
Сумкою
А дайте ссылку на тему
Злюка бобер• 18 июня 2024
Як купили за монети? Це в 10-00 тільки можна, щось ніяк не розберуся
ЯниЯ• 18 июня 2024
Не, для меня такая цена сильно дорого на Али, я люблю так покупать
Грамотний хвіст• 18 июня 2024
Дуже вам дякую. Вона 100% коттон? чи є ще щось в тканині?
П´яна вишня• 18 июня 2024
Ответ дляЯниЯ
2 доллара вам дорого????