Чоловік почав спілкуватися зі мною, тому що я була для нього запасним варіантом. Тепер говорить про спільне майбутнє, стосунки, що все змінилося. Варто йому вірити?
Фоточки нема• 18 июня 2024
Звісно варто
Навіть якщо наступна королева його кине, йому завжди буде куди повернутись
Ответ дляФоточки нема
Звісно варто
ось і мені так здається, що я так назавжди і буду запасним варіантом, навіть, якщо в нас будуть стосунки
Неместная Я• 18 июня 2024
Ответ дляце все дивно
Це ваш колишній чоловік? Чи кандидат в чоловіки? Щось не дуже зрозуміло
Ответ дляНеместная Я
типу кандидат😂
ми спілкувалися колись, потім перестали, через деякий час він знову з´явився. потім почав думати про стосунки зі мною. я до нього недовірливо ставилася, але все одно прив´язалася. тепер ось запитала чому він повернув спілкування і він сказав, що перестав спілкуватися з іншою, а я якби завжди під боком була))
це так неприємно, він говорить, що принаймні чесний зі мною і справді хоче продовження. я йому не вірю, але прив´язаність є🫠
очки_ннадо• 18 июня 2024
А чи буває взагалі таке що запасні варіанти стають головними і єдиними варіантами?
Мядуза аля моргонер• 19 июня 2024
Ответ дляце все дивно
типу кандидат😂
Ну так у него нет других вариантов же, потому уже с Вами и нацелился дальше. То пока нет у него варианта по лучше, может и не будет уже. Так полно мужчин и женщин организовались, ничего удивительного и привязанности будут, а дальше больше - дети, собака, кредит или ипотека и все больше привязываешься. Идеально мало у кого выходит.
Ответ дляМядуза аля моргонер
зараз немає інших варіантів, він говорить, що і не буде, але ж це не гарантія того, що пізніше не з´явиться краща за мене і я знову перейду в лаву запасних