Оле Лукойе• 19 июня 2024
Про вихователів та дитячий садок
Чому стільки ненормальних вихователів?
Сьогодні забрала сина, а у нього червоні очі, думала кон´юнктивіт підчепив десь. Але вранці осі були білі і красиві.
Питаю чому очі червоні, а виявляється йому намилили очі господарчим милом за те що не спить вдень. Ще сказали не казати
Якби я не спитала за очі, то він би мовчав
А ще він погано їсть і перекинув какао колись.
Його за це били по одному місцю ззаду
Йому там взагалі не подобається.
А у ваших дитсадках які вихователі?
Його за це били по одному місцю ззаду
Йому там взагалі не подобається.
А у ваших дитсадках які вихователі?
Сусідка зверху• 19 июня 2024
Ответ дляОле Лукойе
Він погано їсть завжди і не спить вдень з 1,5 років
Може, ви зарано віддали все-таки?
Посудомойка• 19 июня 2024
Ответ дляМиловидна леді
Сегодня забрали и не спит днем? 10 утра только
Автор виправилася...вчора забрала....ну ок.
Оле Лукойе
• 19 июня 2024
Ответ дляПосудомойка
Вибачте, помилилась.
Вчора забрала, сьогодні не пішов у садок
Оле Лукойе
• 19 июня 2024
Ответ дляСусідка зверху
Може, ви зарано віддали все-таки?
Віддала в 3 роки
Чарівне зіллячко• 19 июня 2024
Ответ дляОле Лукойе
Ваша основна задача як мами - захистити дитину від насильства з боку інших дорослих.
Як взагалі можливо знати, що над твоєю дитиною фізично (!!!) знущаються, промовчати і на ранок знову відвести сина до цієї людини??? Як?
Подвійна веселка• 19 июня 2024
Ответ дляТаракашечка
Ось чесно, зараз стільки переселенців,що є кому працювати
Для вас переселенцы -люди второго сорта? И на минималку согласятся?
Подвійна веселка• 19 июня 2024
Ответ дляФіфачка
Мінімальна зарплата у дуже багатьох людей. Це геть не означає що можна знущатись чи погано виконувати свою роботу
Люба робота по суті є договор
Перед прийняттям ти читаєш посадову, і ознайомлена х розміром заробітної плати.
Хочеш погоджуєшся хочеш ні
Люба робота по суті є договор
Хочеш погоджуєшся хочеш ні
Минимальная зарплата -это причина, по которой заведующая закрывает глаза на косяки. Очередь в сады и школы существует только на советчице
Барабан для дорослих• 19 июня 2024
В нас всі роки садочка був як страшний сон, були і сльози, істерики, і розборки з нянею, з завідуючою. Але ніхто нічого не робив, так в очі і казали- на таку зп бажаючих нема.
Але за всі страждання в садочку- повезло з вчителькою в початковій школі)
Миловидна леді• 19 июня 2024
Ответ дляПосудомойка
Я ее троллем считаю даже не по этому несоответствию
Подвійна веселка• 19 июня 2024
Ответ дляТаракашечка
Змусимо?? Ви в курсі що переселенцям немає роботи зараз саме в педагогічній галузі. Ось так вчителя, вихователі впо шукають роботу погодинно по всіх чатах міста. Люди хотять працювати, але їм немає місць, бо нових закладів дошкільної/шкільної освіти не збудували. натомість мегер не здвинеш з насіджених місць
У нас математику читают трудовики, а физику физрук. Английский и биология тоже вакантны. Где эти толпы учителей?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 июня 2024
в сов. время было такое. вы уверены, что это сейчас?
одноклассница говорила, что их детьми при непослушании ставили голыми на подоконник.
Задолбулька• 19 июня 2024
Ответ дляОле Лукойе
Нет, завтра скажу
они вам ответят - это дети придумали
Задолбулька• 19 июня 2024
Ответ дляОле Лукойе
Він мені тільки сьогодні це сказав. Бо вони навмисно говорять батькам не розповідати.
Завтра буду скандалити
кажуть - це наш сєкрєтік
Сусідка знизу• 19 июня 2024
Який жах…. Ось я і не хочу віддавати малу попри борги і фінансову недостатність
Додекаэдр• 19 июня 2024
Ответ дляОле Лукойе
Завтра буду скандалити
Почему завтра, а не сегодня? И почему сказал сегодня, ведь глаза вчера коасные были. Я бы вчера еще скандал устроила, а сегодня к заведующей.
Додекаэдр• 19 июня 2024
Ответ дляПосудомойка
Що за жахи? В нас діти обожнюють садочок. Жодної скарги не було. Дітей забрати неможливо. Старшому зараз 13, то каже як добре було у садочку. Зараз в цей же садочок ходить молодша, то коли хворіє питає-коли вже в садочок. Київ. Гос.сад.
Да-да, у всех как у вас. По-другому не бывает.
Сусідка знизу• 19 июня 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Жесть, я бы им сама намылила за такое.
Вы промолчите?
Не розумію як ви це собі уявляєте. Вона скаже це все придумала дитина і вона ні в якому разі цього не робила, ви маленька?
Добрая свекровь• 19 июня 2024
Наша вихователька, якщо дитина заважає іншим дітям спати змушує присідати.
Зараз все скажу• 19 июня 2024
Ответ дляСусідка знизу
Я бы с ней не разговаривала даже. Пришла бы с мужем, он бы ту козу держал, а я глаза ей мылила. И подсрачников бы надавала. А потом пусть говорит что хочет и кому хочет.
Но, у меня такой ситуации изначально бы не возникло (и не возникло). Потому что я сама в детстве натерпелась в садике от таких садистов, и поэтому потом тщательно выбирала куда отдать своих детей.
Галя-краля• 19 июня 2024
Ответ дляАnnеt
у них у всех оправдание ’что вы от меня хотите за такую зарплату’. любое замечание воспринимали, как личное оскорбление.
Да пофиг на оправдания. Жалоба в районо и воспетка уволена. В Харькове до войны на такое быстро реагировали. И не надо даже ходить с той дурой разговаривать
Посудомойка• 19 июня 2024
Ответ дляДодекаэдр
А к чему ваш комент?
Прочтите последний вопрос автора. Вот про это я и написала. Ещё вопросы?
Смайлик• 19 июня 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
На таку ЗП адекватні довго не протримаються
Лучше никого, чем такие няни
Сусідка знизу• 19 июня 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Тоді б вона в поліцію могла б на вас подати, ще й свідки б були. Я бачу лише варіант забрати дитину з садка
Додекаэдр• 19 июня 2024
Ответ дляПосудомойка
А к чему ваш комент?
Еще? Я ничего не спрашивала и в первый раз. Расслабьтесь.