Ищу-брожу• 19 июня 2024

Как у вас распределяются финансы на еду.

Fashion_besties• 19 июня 2024
Ответ дляФайна цьоця
Мало, вы картошкой только питаетесь?
Мраморной картошкой, которой делают подземный вакуумный массаж

Тётя Хрюша• 19 июня 2024
Ответ дляFashion_besties
кроты ей спинку мнут .
Анонимушка• 19 июня 2024
Ответ дляруки_Крюги
Ще одна незамутненная на 2тис

Автор, тему можна закрывать, одни тролли
А что не так. 2 тыс в неделю иногда больше - это 8-9 тыс в месяц. При своем огороде и экономно - это нормально. Сложно, но жить можно
НаливайКа• 19 июня 2024
Ответ дляСтрекозей
Зато злая голодная, это никакой дом не спасет
Я не робою харчі сенсом життя)))
Головне їсти збалансованно))
автор Ищу-брожу • 19 июня 2024
Если вы двое,как распределяется деньги на еду и вы с зп даёте и муж со своей зп?
Викликаю на дебати• 19 июня 2024
Не распределяются. Пришел, увидел, купил. Платит муж.
НаливайКа• 19 июня 2024
Ответ дляАнонимушка
Повірте я не економлю, ми їмо і червону рибу і м‘ясо. На тисячу на тиждень купила риби і м‘яса . Червона риба філе АТБ 350 гр 300грн. Фарш в стовпиських 1 кг 160 грн. Філе індика 200 грн. Куряче 150грн. Плюс 1 кг хека. З фаршу котлет і заморозила, рибу тиждень на бутерброди, і то в кінці вона застхає якийсь кумочок роблю пасту з вершками. А капуста, кабачки,картопля все мама дає. Плюс зараз купа ягод. На іншу тисячу крупи, макарони, соуси … так що я не знаю, хто вже прямо виживає, іноді і 3 тисячі можна потратити. Іноді 1 тис.
Качка в тапцях• 19 июня 2024
Ответ дляруки_Крюги
Ще одна незамутненная на 2тис

Що значить нєзамутнєнная?
2 тис в тиждень це 9000 в місяць на родину, це дуже мало
Я не знаю, як на дорослих+2 дитини вкластися хоча б в 12
Буду рада порадам, бо зекономити не виходить і весь бюджет іде на закупи, а ще потрібно і одяг/взуття хоча дітям оновити, бо вони повироствли
Я на хвилинку• 19 июня 2024
Ответ дляЩедрик
Ви тільки один раз на тиждень їсте? По неділям?
Мабуть Ви себе ще розумною вважаєте