Царівна Жабка• 19 июня 2024
Як ви оплачуєте комуналку, щоб не було комісій?
ХикориДикори• 19 июня 2024
У меня Аваль и ПриватБанк
Аваль через приложение без комиссии оплата
Приват - социальная карта, вроде за газ берет комиссию
Рожева юбка• 19 июня 2024
Ответ дляЛепешечка
ПУМБ без комісії і ще кешбек є.
Пумб ван лав 💖. Приват гривну за платеж берет.
Кто крайний?• 19 июня 2024
А банк , некоторые позиции с новакома без комиссии, но в основном все через А банк
Царівна Жабка
• 19 июня 2024
Ответ дляРожева юбка
Це зарплатна? Мені ж її просто так не видадуть
Ленивица-красавица• 19 июня 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
а поповнення карти платне?
Повно терміналів для поповнення під 0%
Царівна Жабка
• 19 июня 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Повно терміналів для поповнення під 0%
супер
Рожева юбка• 19 июня 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Нет, не зарплатная. Я ничего не получаю, просто выпустила как-то давно, потом срок закончился, я перевыпустила онлайн
Томатико• 19 июня 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Дадут, обычную дебетную карту. Муж взял недавно. Теперь снимает всю зарплату и кладет на ПУМБ через терминалы (почти во всех терминалах пополнение карт ПУМБ без комиссии,)
Шлях до зірок• 19 июня 2024
Ответ дляЛепешечка
ПУМБ без комісії і ще кешбек є.
Це при оплаті лиш своіми коштами чи кредиткою ?
Кеш бек завжди чи то акція?
Хочу наколоти губи• 19 июня 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Там 3 або 1 грн
Ні, пенсіонерам без комісії. Я особисто сплачую мамі з її картки (беру її смартфон, заходжу в застосунок Приват24 і сплачую). Про це мені казала співробітниця пенсіонерка ще давно: я ще й сперечалася з нею: ні, є комісія
У мене все це саме як ви писали - 1-3 грн з платежу.
Томатико• 19 июня 2024
Ответ дляШлях до зірок
Кеш бек завжди чи то акція?
При оплате своими -, кэшбэк маленький, при оплате кредитной - больше. Кэшбэки сам себе выбираешь каждый месяц, но коммуналка, по - моему там всегда есть
Секс-Бомба• 19 июня 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Я маю на увазі, що людям невелика комісія. А пенсіонерам я знаю що немає
Кукусикиииииии• 19 июня 2024
Приватбанк зараз кешбек дає за сплату комунальних з кредитних коштів