Танго утрьох• 19 июня 2024
Заняття в школі Helen Doron чи репетитор ?
Нажаль нам дісталася вчителька англійської мови,яка просто відбила в дитини бажання вчитися.
Зараз син переходить до нової школи. Хочемо трохи підтягнути англійську.
Що краще обрати - школу ,чи репетитора ?
Хтось водив дітей на такі заняття ? Пишуть про нову методику ,але не хочеться викидати гроші на вітер.
По вартості - приблизно однаково.
Для мене переваги репетитора ,що буде приходити до дому,а до школи потрібно буде ходити. І репетитор може ще допомагати з домашніми завданнями.
По вартості - приблизно однаково.
Результат:
вже голосів:
8 (80%)
Репетитор
2 (20%)
Школа Helen Doron
Танцепесенная• 19 июня 2024
Хелен дорон не занимаются летом, поэтому если вы хотите за лето именно подтянуть, то только репетитор.
Танго утрьох
• 19 июня 2024
Ответ дляТанцепесенная
Так,я знаю.
Нам призначили ознайомчий урок на 1.07. але заняття з вересня.
Блондинка в Шоколаде• 19 июня 2024
Я бы выбрала курсы, потому что вижу, что моему ребенку наличие конкуренции - дополнительная мотивация учиться. А с репетитором ему лень
Танго утрьох
• 19 июня 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Репетитор або інші нормальні курси - не Хелен Дорон
Є досвід з цією школою ?
Танго утрьох
• 19 июня 2024
Ответ дляБлискавка
Хелен Дорон в Элтиксе, были замечательные курсы. Дочка отходила три года, отлично говорит.
Скільки доньці років ? Заняття були цікаві ?
Танго утрьох
• 19 июня 2024
Ответ дляПланшетница
Чому?
Це не зручно.
Репетитор принаймні буде бачити ,що задано до дому. Зможе щось пояснити.
Онлайн вже були ,не сподобалось взагалі.
Леннон_Жив!• 19 июня 2024
Ответ дляТанго утрьох
Є досвід з цією школою ?
Так. Дошкільнятам ще більш-менш. Далі ні. Пішов син на інші курси - небо й земля )
Планшетница• 19 июня 2024
Ответ дляБлискавка
Вік дитини?
Однозначная• 19 июня 2024
Це залежить від дитини. Комусь краще з репетитором, комусь - на курсах.