Мамин тріль• 19 июня 2024
Ви теж вважаєте що тік ток зіпсувався?
TikTok став місцем, де багато користувачів просувають свої бренди та бізнеси, часто на шкоду якості контенту. Замість автентичних, творчих відео, все більше контенту орієнтовано на рекламу та маркетинг.
Раніше TikTok славився своїм автентичним і творчим підходом до контенту, коли користувачі створювали відео заради задоволення. Зараз багато хто створює відео, щоб отримати велику кількість підписників і монетизувати свій контент. Також, зі збільшенням кількості рекламодавців на платформі я стикаюсь з більшою кількістю рекламних оголошень, які вже набридли .
Поліцейський патруль• 19 июня 2024
Вы выучили новое слово ’аутентичный’)))) и нужно блеснуть срочно?
Кроме поблескивания новыми выученными словами, вникните в принцип выдачи видео кокретному человеку. Смотрите мусор-больше мусора выдает тик ток
Xвостокрутелка• 19 июня 2024
Я просто подписываюсь на кого-то и смотрю в основном их видео из подписок
Но я не каждый день тикток использую
Xвостокрутелка• 19 июня 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Автор говорит о том, что она посмотрела интересное ей видео, а потом получила ещё 50 таких же от других блогеров
Мамин тріль
• 19 июня 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Схоже, ви не зрозуміли суть моїх аргументів і замість змістовної дискусії вирішили перейти на особисті образи. Так от, якщо для вас нові слова - це проблема, то, можливо, варто підвищити свій рівень освіти. А щодо вашого зауваження про принцип видачі відео: тік ток дійсно підсовує більше сміття тим, хто його дивиться, але це не скасовує факту, що платформа в цілому змінилася і тепер більше орієнтована на комерцію, а не на творчість.