Кринжова баба• 19 июня 2024

В чому різниця між чол і жін? Чи вони просто унісекс?

Одні в жіночому розділі, інші в чоловічому. Різниці не бачу, або я вже дуже сонна.
І якщо в когось вони є? Як якість? Треба сину
Чорт і Шо• 19 июня 2024
Это унисекс

Продавчиня кіз• 19 июня 2024
Ну наверное женских 45 размера нет
автор Кринжова баба • 19 июня 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Ну наверное женских 45 размера нет
Мені треба 40, є і там і там. Різниця в ціні 800 грн, в жіночому дешевше )
Продавчиня кіз• 19 июня 2024
Ответ дляКринжова баба
Полнота может разная быть.Закажите двое,одни назад потом вернёте)
автор Кринжова баба • 19 июня 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Замовлю дешевші, поміряє при отриманні. В нього нога не широка
Грабля• 19 июня 2024
Розміри. У жіночих наприклад від 35 до 41, у чоловічій можуть бути від 39 до 46 чи більше. В мене є підліткові Тімберленд черевички, вони нічим окрім ціни не відрізняються)
Летюча помилка• 19 июня 2024
Ответ дляКринжова баба
40 женский и 40й мужской как правило отличаются. Просто внимательно посмотрите по размерной сетке размер который нужен. Потому что если будете брать с женской, то возможно по длине стельки в см вам нужен 42й. Вот и вся разница) И полнота, кстати тоже может отличаться.

ЗновЗдоров• 19 июня 2024
Ответ дляКринжова баба
Женский размер с одним и тем же номером отличается по длине стельки и по ширине.

Посмотрите размерную сетку именно для женского варианта.
Синиця у спідниці• 19 июня 2024
Визуально есть небольшие отличия. Обычно мужская обувь шире, а женская аккуратнее