Поміркована думка• 20 июня 2024

Berghoff, якісний посуд?

Всім привіт! Berghoff, якісний посуд?
Сучасного виробництва, не той, що 10-15 років назад, яким користувалися наші мами.
Хочу оновити каструлі, вартість однієї 2500-3500 грн. Чи шукати іншого виробника.
КохайтесьЧорнобровi• 20 июня 2024
Есть 1 кастрюля, куплена до войны. Хорошая, лучше чем винсент, но я ее гораздо дешевле брала ,до 500 грн за небольшую , это так цена выросла ?

автор Поміркована думка • 20 июня 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Можливо різні серії. До війни я Krauff купила за 600 грн. Якість так собі.
Аnnеt• 20 июня 2024
у меня только турка и ножи этой фирмы, ещё что-то из мелкого вроде было, но не кастрюли. всем очень довольна.

как же вам дадут отзыв на новый товар, который ещё временем не проверили?
КохайтесьЧорнобровi• 20 июня 2024
Ответ дляПоміркована думка
У меня на 2 литра что-то 500 стоила, по качеству хорошая, лучше чем винсент и некоторые лесснер. Лесснер 3 разные серии у меня, есть хорошая, а есть и среднячковая. Посмотрела цены, ужас , в 3 раза подорожали
автор Поміркована думка • 20 июня 2024
Ответ дляАnnеt

Рік - два, достатньо щоб оцінити якість каструлі. В мене є сербські Metelac купувала, як поверталася з Чорногорії то там якість чудова але і вартість 50 - 70 євро.
А є Kraff і ще інші, відразу видно що не те. Але вони і коштують мало
Наполеон Бонапарт• 20 июня 2024
Автор, при можливості візьміть в руки вибрану модель і оцініть за вагою, товщиною стінок і дна, відсутністю різних дефектів. Якісний кухонний посуд має бути достатньо важким, стінки товсті, при постукуванні глухий звук
Наивная Хо• 20 июня 2024
Из нового только турка. Вполне хорошая. Кастрюли Бергоф куплены 20 лет назад и прекрасно себя чувствуют.
автор Поміркована думка • 20 июня 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Так це я знаю. В мене навіть чавунні є. Вище написала, що різниця між кастрюлями велика різних виробників
автор Поміркована думка • 20 июня 2024
Ответ дляНаивная Хо
Дякую. В моєї мами теж є вже 15 років. Але як відомо, якість з часом може знижуватися.

tereska• 20 июня 2024
В мене недорога серія Лео зелена з білим, до цього точно не пам´ятаю серію, бо змінюю їх раз на рік, то звичайні вони точно, пательні швидко засмальцьовуються.
От кухонні аксесуари більш надійні (турка, терка, полковники та всякі мішалки, ножі).
Чарівна патика• 20 июня 2024
Бергофф отличное качество. Как и Винзер.
Krauff и Lessner всегда были на порядок дешевле и качество похуже. Хотя некоторые предметы очень даже ничего.
автор Поміркована думка • 20 июня 2024
Ответ дляЧарівна патика
Дякую
автор Поміркована думка • 20 июня 2024
Ответ дляtereska
Сковороди в мене чавун. А кастрюлі хочеться на довше ніж один рік. Дякую