Маю сечі• 20 июня 2024

косметика Medavita для волосся. цікавлять відгуки

Всім привіт, хто користувався цією косметикою, напишіть відгуки, особливо серія Кератин. В інтернеті відгуків немає, а продається у всіх салонах.
Шукаю для себе, щоб прибрати пухнастість, довге пряме, не фарбоване волосся.
Аноним с кешбеком• 20 июня 2024
Так собі, посередньо. Грошей не вартує.
Спробуйте Lakme, воно принаймі дешевше.
вре_Динка• 20 июня 2024
На нефарбоване я б не брала.
Я декілька років сиділа на медавіті, після освітлення волосся. Не скажу що прям вау. Але волосся не вбилось, мабуть завдяки їй. У них непогані незмивачки, і олійка для волосся.