ЛеньГуглить_правда• 03 января в 09:19

Шампунь, кондиціонер, маска, бальзам для волосся

Дівчата, порекомендуйте засоби для волосся, які вам подобаються. Шукаю для дитини, волосся довге, хочеться, щоб було блискучим, розсипчастим. Як виходять з салону і ефект дуже гарний, волосся прям живе, як струна, розсипчасте, гарне, блискуче, доглянуте. Чи можна в домашніх умовах досягти приблизно такого результату.
Шиворот Навыворот• 03 января в 09:22
Мне такой эффект дает Redken (серии all soft, extreme, acidic bonding) и плюс 2 несмывашки (спрей и крем) плюс фен под правильным углом при сушке или выравнивающая насадка Dyson
НетЕщеНаверное• 03 января в 09:23
Використовувати кондиціонер, термозахист і сушити феном на браш в напрямку росту, щоб пригладити і закрити лусочки
волосатое стекло• 03 января в 09:28
А возраст ребенка?
автор ЛеньГуглить_правда • 03 января в 09:30
Ответ дляволосатое стекло
А возраст ребенка?
ДваДваВісім• 03 января в 09:31
Якщо Вам все одно на ціну, то редкен (синя серія )
волосатое стекло• 03 января в 09:34
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Я своей беру уже взрослые, а вы смотрите на свой бюджет. У нас orising шампунь и конд. Термощащита нравится brae, Lanza, curly shyll
Вообще подростку важно хорошо вымывать кожу головы прежде всего. Так как сальные железы у них работают усиленно.
Ну и сушить феном волосы не вредно.
НуКаНаКа• 03 января в 09:53
Я з донькою користуюся Tigi
автор ЛеньГуглить_правда • 03 января в 10:05
Ответ дляНуКаНаКа
Я з донькою користуюся Tigi
Який колір пляшки
НуКаНаКа• 03 января в 10:17
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Який колір пляшки
Зелена або червона серія
Оксана.М• 03 января в 22:17
Я таким користуюсь
https://colorbay.com.ua/product/shampun-dlya-obema...