Прилипало• 20 июня 2024
Ви в житті такі ж круті і гострі на слово як і в інтернеті?
ХвилювАллочка• 20 июня 2024
Навпаки. В житті часто не думаю а зразу реагую, в інеті поки почнеш писати вже думаєш а нащо воно мені треба.
ОйЙой• 20 июня 2024
Ні. В житті я тормоз, а тут можна витратити декілька хвилин, щоб придумати смішний комент
ЭмчЭндЭм• 20 июня 2024
Одинаково) но я и тут добрая, и в жизни, и тут послать могу, и в жизни) тут правда нормально послать нельзя, опять анонимный бан снимут))
Играю_на_кларнете• 20 июня 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Ні,я в житті тиха і мовчу весь час
Я така як і ви. Тихоня. І тут особо не висовуюся. Читаю тихенько. Можу щось написати. Не гостре))
всемВсёИмного• 20 июня 2024
Не тут я в основном лапочка
. В Реале то пипец характер, сначала говорю и делаю потом думаю.
Я тертий жук• 20 июня 2024
Я одинаковая, в жизни и в интернете. Могу сьязвить, много шучу и сразу говорю, если мне что- то не нравится.