ЭмчЭндЭм• 20 июня 2024
Потрібна порада юриста, допоможіть, будь ласка
Ситуація: в мого брата було адмін. правопорушення, яке розглядалося в місцевому суді, після чого постанову було направлено у виконавчу службу для примусового виконання рішення, державний виконавець виніс постанову про арешт коштів боржника, а також постанову про звернення на заробітну плату, відповідно до якої із заробітної плати мого брата повинно стягуватися 20%. Я подала скаргу на державного виконавця в суд, де розглядалася справа про адмін. правопорушення, для того, щоб скасувати постанову про арешт коштів боржника. Через декілька днів мені надійшла ухвала про відмову у відкритті провадження, оскільки це питання повинно розглядатися за правилами адміністративного судочинства. Окей, я подаю такий же позов, але вже змінюючи на статті КАС України, і ось мені приходить ухвала про відмову у відкритті провадження, бо ця справа повинна розглядатися за правилами цивільного судочинства.
Підкажіть мені, будь ласка, в якому суді розглядається це питання, бо зараз потрібно оскаржувати ухвалу в апеляційній інстанції, але яку ухвалу, строки спливають на оскарження, я в повному нерозумінні, де правда. Буду дуже вдячна за розʼяснення.
Допоможіть знайти• 20 июня 2024
Зараз вам юристи напишуть, що вони безкоштовно не працюють
А по темі, то вам би сходити на юрконсультацію та і будете знати,що робити
Шаманю второпях• 20 июня 2024
Окружний адміністративний суд, зайдіть в реєстр судових рішень та побачите, такі питання про скасування постанови ДВС вирішує адміністративний суд.
Мафиозная• 20 июня 2024
Вы адвокат? Как вы можете подать на скасування постанови в отношении вашего брата?
ЭмчЭндЭм
• 20 июня 2024
Ответ дляШаманю второпях
Та оце ж, перед тим як подавати до адмін. суду я дивилась в реєстрі подібні справи, а адмін.суд в ухвалі посилається на ось цю статтю
У частині першій статті 448 Цивільного процесуального кодексу України встановлено, що скарга подається до суду, який розглянув справу як суд першої інстанції.
Шаманю второпях• 20 июня 2024
Ответ дляМафиозная
Вона може подати від його імені
Шаманю второпях• 20 июня 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
А перша інстанція який суд був?
ЭмчЭндЭм
• 20 июня 2024
Ответ дляМафиозная
Подавала від його імені, бо він зараз на фронті. З його згоди звісно.
ЭмчЭндЭм
• 20 июня 2024
Ответ дляШаманю второпях
А перша інстанція який суд був?
Перша інстанція був місцевий суд
Шаманю второпях• 20 июня 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Перша інстанція був місцевий суд
Я вже зрозуміла, а яка стаття адмінки?
Шаманю второпях• 20 июня 2024
Автор, оскаржуйте ухвалу в адміністративному суді. Ви подаєте скаргу не на рішення яке виніс суд першої інстанції, а Ви оскаржуєте постанову виконавця. До чого тут цивільне судочинство?
ЭмчЭндЭм
• 20 июня 2024
Ответ дляШаманю второпях
Я вже зрозуміла, а яка стаття адмінки?
Стаття 172-20 КУпАП
Мафиозная• 20 июня 2024
Ответ дляШаманю второпях
Вона може подати від його імені
На основании чего?
ЭмчЭндЭм
• 20 июня 2024
Ответ дляШаманю второпях
Дякую Вам
волосатое стекло• 20 июня 2024
Автор, а може легше заплатити суму штрафу
В якому розмірі з нього стягнули?
Там-тарарам• 20 июня 2024
Ответ дляволосатое стекло
В якому розмірі з нього стягнули?
За це правопорушення від 1700 грн до 8500 грн. Зазвичай, накладають максимальний штраф
ЭмчЭндЭм
• 20 июня 2024
Ответ дляволосатое стекло
В якому розмірі з нього стягнули?
Та як би ж сума була, яку можна сплатити за один раз. Він повернувся з Бахмута і знайшов свою втіху в алкоголі.
Він пив, його везли на задувку з частини і так не один раз.
Ми писали в частину, щоб йому надали відпустку і ми поклали його в лікарню, щоб прокапати та знайти спеціалістів, які розуміються на його психічних травмах, але безрезультатно.
Йому дали один раз відпустку на два тижні, ми відразу поклали його в неврологічне відділення, він почав потроху відходити, відпустка закінчилась, він повернувся в частину і все почалось знову.
Зараз його відправили знову в зону бойових дій.
Розумієте, як би ж стягували частинами з заробітної плати, але ж не заблокувати всі рахунки і залишити людину без грошей зовсім.
ЭмчЭндЭм
• 20 июня 2024
Ответ дляТам-тарарам
Він військовий, штраф призначили у розмірі 17000 і не один, причину розписала в іншій відповіді
ЭмчЭндЭм
• 20 июня 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
я вибачаюсь, а яка підстава оскарження (що порушив виконавець)?
Наклав арешт на рахунок, який має спеціальний режим, тобто туди надходила виключно заробітна плата, а також одночасно з винесенням постанови про арешт коштів боржника виніс постанову про звернення на заробітну плату, що суперечить судовій практиці, а зокрема, в постанові Великої Палати вказано, що не може бути накладений арешт на кошти, що становлять зарплату боржника, після фактичного здійснення утримань із неї за виконавчими документами та на всі кошти зарплати боржника поза межами дозволених Законом України «Про виконавче провадження» розмірів відрахувань із такої зарплати.