маска Ілона• Изменено 21 июня 2024
Ретиноїди.
Дерматолог виписала приймати ретиноїди в капсулах, у мене питання : чи можна засмагати трошки, хто зтикався?
Можливо з сонцезахисним кремом можна?
Рятівник Малібу• 21 июня 2024
Ні, донька ховалася від сонця, бо була червона. Лікування почали з вересня. Навіть після закінчення лікування ще рік не могла знаходитись на сонці
маска Ілона
• 21 июня 2024
А в морі купатися можна? Просто буде пару днів, хотілося б поплавати.
маска Ілона
• 21 июня 2024
Ответ дляGoku5927
Вода притягує УФ-випромінення, не бажано. Хіба що в закритому купальнику, щоб ховав руки, ноги, тулуб, в сонцезахисних окулярах і обов´язково головному уборі. Рак шкіри — це не жарти
Дякую.
Флюорография гуся• 21 июня 2024
Ответ длямаска Ілона
Дякую.
Ввчері і дуже рано можна на море.
До 10
І після 18
До 10
І після 18
маска Ілона
• 21 июня 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Ввчері і дуже рано можна на море.
До 10
І після 18
До 10
І після 18
Дякую.