Кайдашева дочка• 21 июня 2024

Знов все дорощає. І як людям жити? Потім налоги підтянуться і привіт зубожіння?

⚡️Українцям варто готуватися до подорожчання продуктів через енергокризу, – Forbes Ukraine.

🔵В мережі АТБ у червні-липні очікується зростання цін на рибні консерви, соняшникову олію та майонез на 5-15% через проблеми з електропостачанням, девальвацію та здорожчання логістики.

🔵У Auchan фіксують подорожчання хліба та цукру через зупинку деяких виробництв, які чекають на стабілізацію в енергетиці.

🔵Мережі Varus та Fozzy Group (Сільпо, Фора) поки що не змінюють ціни, але скорочують пропозицію швидкопсувних товарів.

🔵Молочна галузь найбільше страждає від відключень світла, оскільки для зберігання молочних продуктів потрібна безперебійна електроенергія. Використання генераторів призведе до подорожчання молочної продукції на 10% спочатку, а до осені – на 25-30%.

🔵Хліб також може подорожчати, але дефіцит електрики – не єдина проблема. На його ціну також впливає дефіцит критично важливих працівників і зростання вартості зерна.

⚡ БДСН | Підписатися
Rivka_Karshenbaum• 21 июня 2024
Ответ дляАноним Первый
😭
дороЖЧе
Спасибо
Pole• 21 июня 2024
Ответ дляTammy21
Раночок в ізбушку. Що ви там? Як? Зубожієте потихеньку? Говорять у вас там якась дупка з доларом трапилася. Вже на юані перейшли?
Щось вас давненько не було. На відпочинок літали?
Tammy21• 21 июня 2024
Ответ дляPole
І на відпочинок теж)
автор Кайдашева дочка • 21 июня 2024
Ответ дляok1904
О! Класна область. Треба їхати в гості .
Навіщо?У нас тревоги по 10 разів на день і,кожну ніч шахеди летять
Карина250• 21 июня 2024
Слышала, радикальные налоги готовят, в точ числе и на ПДВ. Значит, цены на всё вырастут.
Бессмертный пони• 21 июня 2024
Ответ дляКарина250
Налог на ПДВ ,? Это как ?
автор Кайдашева дочка • 21 июня 2024
Ответ дляБессмертный пони
Налог на ПДВ ,? Это как ?
Просто ПДВ в магазинах
автор Кайдашева дочка • 21 июня 2024
Ответ дляБессмертный пони
Налог на ПДВ ,? Это как ?
Имелось ввиду повышение на ПЛА
ok1904• 21 июня 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Бо чоловік працює, хочу в гості
Еленнн• 21 июня 2024
Ответ дляБессмертный пони
Налог на ПДВ ,? Это как ?
було 20%,а тепер буде 23% націнки на ціну товару.
на все,що купується та оплачується.
і електроенергія, по новій ціні- також..
ромашина• 21 июня 2024
Блин, весь старпост внимательно прочитала, а в самом конце внимания не хватило и прочитала источник инфы как БДСМ