LilyEvans• 21 июня 2024

Как давно вы были в отпуске?

Когда вы в последний раз ездили на море или в другое место отдыхать? Я была на море в последний раз в 2021 году и просто мечтаю куда-то поехать, у меня уже целый список где нужно побывать. И останавливает только то, что муж невыездной, а самой не хочется. Подруг, с которыми можно было бы путешествовать, тоже нету. Хоть живём и не богато но если бы границу открыли то на отдых деньги бы нашлись.
Результат:
вже голосів: 77
34 (44.16%) Ещё до войны
21 (27.27%) В прошлом году
20 (25.97%) В этом году
2 (2.6%) Свой вариант
Закуйовджена життям• 21 июня 2024
Ответ дляЗаикальница
Так щоб у відпустку з подорожами, то ніколи. На морі була останній раз в дитинстві , в 91 році
Чому ? Ніколи не розуміла своїх батьків, які в моєму дитинстві не подорожували. Зараз вони теж про це шкодуюють

Закуйовджена життям• 21 июня 2024
Ответ дляTammy21
Згодна. Я теж таких знаю, але у даному випадку авторка проштовхує конкретні тези і справа не в відсутності відпочинку, чи грошей на нього, а в закритих кордонах.
Це і є найбільша проблема для багатьох
Tammy21• 21 июня 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Це і є найбільша проблема для багатьох
Розумію. Але я не думаю, що авторка належить до цих багатьох.
Закуйовджена життям• 21 июня 2024
Ответ дляTammy21
Та ну, ви ще з тих, хто в рожевих окулярах ? Більшість хоче лише відкриття кордонів
Tammy21• 21 июня 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Більшість не зможе влаштуватися навіть при відкритих кордонах. В окулярах точно не я.
Закуйовджена життям• 21 июня 2024
Ответ дляTammy21
Дуже помиляєтесь
Спішу - перекидаюсь• 21 июня 2024
В 2017

Своего не предлагать• 21 июня 2024
Сто лет назад ... Денег не хватает. Думала в этом году все же поехать с кредиткой
Tammy21• 21 июня 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Дуже помиляєтесь
У чому? У тому що впораються не всі? Це реальне життя. Події останніх років це проілюстрували.
Закуйовджена життям• 21 июня 2024
Ответ дляTammy21
Хто захоче впорається. Люди готові на все, щоб врятувати своє життя
Іра Мельник• 21 июня 2024
Ответ дляСадоводница
На море была в прошлом году, в Греции, настолько неудачно выбрала место для отдыха, что если раньше без моря не могла вообще, то теперь даже не знаю хочу ли я туда. В мае была в санатории, в Украине, там очень понравилось. Вот думаю в какие края рвануть осенью, чтобы опять не было разочарования как в греции. Летом не люблю отдыхать, везде много детей, а они портят любой отдых своим шумом, гамом, визгами.
Де були?Чим не сподобалося?Ось якраз повертаюся з о.Тасос відпочинок удався)
Tammy21• 21 июня 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ні. Відкриті кордони -- це шанс, а не гарантія. Перебування в Україні -- не вирок. Досвід останніх двох з гаком років, усіх, хто повернувся, показує, що не всі впораються.
Закуйовджена життям• 21 июня 2024
Ответ дляTammy21
Звичайно, це шанс на нормальне життя . Зараз мільйони бажаючих виїхати стримуюють лише закриті кордони. Повернулися теж переважно з причин , що чоловік залишився в Україні. Хто виїхав сім´ями - прекрасно влаштувалися
Іра Мельник• 21 июня 2024
Останці раз була 2018 році на морі ще вагітною.Ось насилочку їдемо з відпустки, були на о.Тасос Греція, були з дітьми 10 днів.Ми машиною то багато ще інших цікавих місць побачили.
Пліткарка• 21 июня 2024
Ответ дляLilyEvans
А где это вы были?
Садиба Закревських
Садоводница• 21 июня 2024
Ответ дляІра Мельник
Я была на материковой части, море фу, природа никакая, одни кафе миллион штук. Была в Перее. Надо на острова ехать, вы правильно выбор сделпли
Веселуха Муха• 21 июня 2024
в 2017
Tammy21• 22 июня 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ви живете в ілюзіях і вам в них зручно. Це ок, але я в це гратися зараз не хочу.