Когда вы в последний раз ездили на море или в другое место отдыхать? Я была на море в последний раз в 2021 году и просто мечтаю куда-то поехать, у меня уже целый список где нужно побывать. И останавливает только то, что муж невыездной, а самой не хочется. Подруг, с которыми можно было бы путешествовать, тоже нету. Хоть живём и не богато но если бы границу открыли то на отдых деньги бы нашлись.
Результат:
вже голосів:
34 (44.16%)
Ещё до войны
21 (27.27%)
В прошлом году
20 (25.97%)
В этом году
2 (2.6%)
Свой вариант
Закуйовджена життям• 21 июня 2024
Ответ дляЗаикальница
Так щоб у відпустку з подорожами, то ніколи. На морі була останній раз в дитинстві , в 91 році
Чому ? Ніколи не розуміла своїх батьків, які в моєму дитинстві не подорожували. Зараз вони теж про це шкодуюють
Закуйовджена життям• 21 июня 2024
Ответ дляTammy21
Згодна. Я теж таких знаю, але у даному випадку авторка проштовхує конкретні тези і справа не в відсутності відпочинку, чи грошей на нього, а в закритих кордонах.
Це і є найбільша проблема для багатьох
Закуйовджена життям• 21 июня 2024
Ответ дляTammy21
Розумію. Але я не думаю, що авторка належить до цих багатьох.
Та ну, ви ще з тих, хто в рожевих окулярах ? Більшість хоче лише відкриття кордонів
Закуйовджена життям• 21 июня 2024
Ответ дляTammy21
Більшість не зможе влаштуватися навіть при відкритих кордонах. В окулярах точно не я.
Дуже помиляєтесь
Своего не предлагать• 21 июня 2024
Сто лет назад ... Денег не хватает. Думала в этом году все же поехать с кредиткой
Закуйовджена життям• 21 июня 2024
Ответ дляTammy21
У чому? У тому що впораються не всі? Це реальне життя. Події останніх років це проілюстрували.
Хто захоче впорається. Люди готові на все, щоб врятувати своє життя
Іра Мельник• 21 июня 2024
Ответ дляСадоводница
На море была в прошлом году, в Греции, настолько неудачно выбрала место для отдыха, что если раньше без моря не могла вообще, то теперь даже не знаю хочу ли я туда. В мае была в санатории, в Украине, там очень понравилось. Вот думаю в какие края рвануть осенью, чтобы опять не было разочарования как в греции. Летом не люблю отдыхать, везде много детей, а они портят любой отдых своим шумом, гамом, визгами.
Де були?Чим не сподобалося?Ось якраз повертаюся з о.Тасос відпочинок удався)
Закуйовджена життям• 21 июня 2024
Ответ дляTammy21
Ні. Відкриті кордони -- це шанс, а не гарантія. Перебування в Україні -- не вирок. Досвід останніх двох з гаком років, усіх, хто повернувся, показує, що не всі впораються.
Звичайно, це шанс на нормальне життя . Зараз мільйони бажаючих виїхати стримуюють лише закриті кордони. Повернулися теж переважно з причин , що чоловік залишився в Україні. Хто виїхав сім´ями - прекрасно влаштувалися
Іра Мельник• 21 июня 2024
Останці раз була 2018 році на морі ще вагітною.Ось насилочку їдемо з відпустки, були на о.Тасос Греція, були з дітьми 10 днів.Ми машиною то багато ще інших цікавих місць побачили.
Садоводница• 21 июня 2024
Ответ дляІра Мельник
Я была на материковой части, море фу, природа никакая, одни кафе миллион штук. Была в Перее. Надо на острова ехать, вы правильно выбор сделпли
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ви живете в ілюзіях і вам в них зручно. Це ок, але я в це гратися зараз не хочу.