Стріляний птах• 21 июня 2024
Конотопська відьма. Можна йти з дитиною?
Хто був на цій виставі, чи можна йти з дитиною 10 років?
Вкаблучках• 21 июня 2024
Я не думаю, що варто брати дитину. Це явно не дитяча вистава.
Біля мене сиділа жінка з хлопчиком років 8 на руках. Він за час вистави ізвертівся. І йому важко було і нам спокою не дав.
Вистава мені сподобалася (якщо комусь цікаве моє враження)
Вкаблучках• 21 июня 2024
Ответ длядамаАмстердама
У франка? Ви ще квитки туда візьміть для початку
Якщо ціллю задатися, квитки взяти реально. Треба відстежувати на їх сайті. Я вже штук 30 так купила починаючи з січня.
Ціна на квитки, до речі, з червня піднялася знову.
дамаАмстердама• 21 июня 2024
Ответ дляВкаблучках
На конотопська відьму 30 квитків?
На ін вистави нема такого ажіотажу. Я також брала квитки на ін вистави
Вкаблучках• 21 июня 2024
Ответ длядамаАмстердама
На конотопська відьму 30 квитків?
Я брала саме на конотопську відьму.
дамаАмстердама• 21 июня 2024
Ответ дляВкаблучках
Я брала саме на конотопську відьму.
Класно. Це мабуть щодня треба заходити, щогодини чекати відкриття продажу.