Задолбулька• 21 июня 2024
2 група інвалідності та відстрочка в ТЦК, яка процедура?
Кашпо• 21 июня 2024
Треба уважно дивитися, що підписуєш. Часто підсовують доки, людина по незнанню підписує і опа ти інвалід доброволець
Шкала Радощів• 21 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Сейчас у кого отсрочка уже не проходит ВВК
Так, не проходять. І в кого бронь теж.
Але я не зовсім зрозуміла. Мені здається в автора немає відстрочки.
Їй треба її зробити, і вона дізнається як.
Сижуревувшоке• 21 июня 2024
Якщо чоловік інвалід другої групи і подає на відстрочку, то влк не потрібно, подає документи по списку. Якщо він хоче повністю знятись з обліку, то тоді Влк і невідомо скільки будуть приймати рішення. Так пояснили чоловіку
Задолбулька
• 21 июня 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Вот, що і куди подавати на тимчасову відстрочку поки діє група? Вона видана не пожиттєво
Потрібно йти в тцк чи ні?
Аноним_1859• 21 июня 2024
Ответ дляПримарочка
Потрібно йти в тцк чи ні?
Заяву на відстрочку потрібно подавати в ТЦК. Без ТЦК ніяк. Погугліть, там нещодавно вийшла постанова з бланком заяви на відстрочку та переліком документів. Загуглила, постанова № 560
всегдаДаДа• 21 июня 2024
Ответ дляАноним_1859
А не підкажете, часом, в чоловіка друга група, встановлена не довічно. Останній переогляд був у 2020 році, довідка дійсна до травня 23 року. В 23 році переогляд не проходив. На час воєнного стану інвалідність автоматично продовжилась, виплати також. Чи підійдуть для відстрочки документи?
Аноним_1859• 21 июня 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Якщо автоматично продовжили, то думаю що має підходити. Але я б проконсультувалася з юристом на всякий випадок. Бо все таки ви будете подавати довідку МСЕК, на якій вказана дата закінчення