Дуже дуже вумна• 22 июня 2024

ZARA Португалія Ukraine Express верифікація номера телефону

Зареєструвалась в інтернет-магазині ZARA Португалія. Під час реєстрації вводила свій український номер телефону, щоб на нього надійшов код верифікації. Далі на сайті ZARA Португалія заповнила адресу: скопіювала інформацію з адресою складу Ukraine Express та їх португальським номером телефону. Після цього ZARA почала вимагати код верифікації з португальського номера. Але як мені його здобути? Чи можна тепер замовляти із сайту ZARA Португалія чи це кінець?
автор Дуже дуже вумна • 22 июня 2024
Чи можна в адресі INVOICING на сайті ZARA Португалія залишити свій український номер телефону, щоб акаунт був верифікований? А адреса доставки вже буде з португальським номером.
автор Дуже дуже вумна • 22 июня 2024
Булку Дай• 22 июня 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Можно, я так регистрировалась, номер украинский верифицировали, а в адресе доставки указывала номер перевозчика