Потребую апгрейду• 22 июня 2024

Після прання кросівки почали воняти

Котячими пісяшками. Кота в мене немає. Перу взуття досить часто. В кого таке було? Якось можливо вивести цей запах?
Фляшка на трьох• 22 июня 2024
Треба буде перепирати. Мабуть, не було достатнього доступу свіжого повітря, тому засмерділися.

Істеріомама• 22 июня 2024
Постирать и на солнце высушить именно
Вкаблучках• 22 июня 2024
Довго сушились і засмерділись
автор Потребую апгрейду • 22 июня 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Напевно так і було. Сушились на балконі, сторона сонячна максимально, але балкон був зачинений при цьому. Дякую!
автор Потребую апгрейду • 22 июня 2024
Ответ дляВкаблучках
Довго сушились і засмерділись
Та не зовсім так. Вони швидко висохли
Фляшка на трьох• 22 июня 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Я светр взимку сушила в кімнаті на столі на рушнику. Перевертала, як і треба, але вікна були зачинені, лише опалення. Наприкінці доби вже почула сморід.
До прання так не смердів. Тому я вас розумію
автор Потребую апгрейду • 22 июня 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Хоча, я завжди тримаю балкон зачиненим, коли мене немає вдома ( а вдома мене майже ніколи нема влітку), а взуття ну постійно перу і сушиться воно все на балконі, але ось така ситуація вперше. Я навіть озирнулась навколо в пошуках кота)) подумала а раптом забіг в квартиру якось, що я не бачила) піду знову прати кросівки)