Форс мажор• 23 июня 2024
Почула від знайомого такі слова, задумлаась
Жінка, яка сидить вдома (не працює), але вона прибирає, займається одягом (пере), готує, складає і є дитина 9 років - забирає зі школи в школу, уроки, на кружки водить - це вона нічого не робить? Бо вона не заробляє. Бо оце все вище перечислене це всьо го лиш домашні обовʼязки які мають всі і працюючі. Ви згодні з ним, це так?
Б´ю байдики• 23 июня 2024
Ответ дляКотики-муркотики
У состоятельных это называется:не важно что я хочу,все равно других вариантов нет,иначе муж кормить перестанет))
Вы что! Он же добрый и бессмертный, как это он смеет перестать кормить трудоспособную тетю! Она же ему все отдала!
НеВРотик• 23 июня 2024
Ответ для40каградусная
Почему тогда многие в офис не рвутся идти?
Потому что дома уютнее.
побольшомусекретику• 23 июня 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Все как и у вас, не нервничайте
Не.
У меня был ребёнок- центр вселенной и немного забот по дому.
Могла себе позволить
Поэтому не все как у меня. Мне не приходилось таскать малыша на работу
Могла себе позволить
Працівниця року• 23 июня 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Чаще всего ни на какую))
Еда гавно из мульти. Женщины в 99% готовят хуже чем в кулинарии Сильпо. Няня - тоже гавно, любая профняня в 100 раз эффективней. Уроки - туда же. Репетитор лучше справится в разы. Уборка- вообще смешно, любая домработница качественнее.
Средняя женщина за домом и детьми следит на 3- а может и на 2+.
Да и зарабатывает не 60 000.
По вашей логике мужчины вообще бесполезные ничтожества в большинстве своем
Котики-муркотики• 23 июня 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Ну не все же за дятлов замуж выходят
Есть семьи где друг друга уважают, любят.
Понимаю здесь это атавизм
Вы знать не знаете что у людей за дверями
Б´ю байдики• 23 июня 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Не.
Могла себе позволить
Конечно, именно поэтому вы продолжаете за мной бежать ,чтобы убедить себя в том что так и было. Понимаю ...
побольшомусекретику• 23 июня 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Основной страх работающих мам´ - что их могут выпереть из дома и они останутся без денег
Б´ю байдики• 23 июня 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
В страхах вы наверняка специалист
побольшомусекретику• 23 июня 2024
Ответ дляКотики-муркотики
И вы.
И другие
Но работающие думают что знают и приписывают домохозяйкам свои страхи
И другие
Котики-муркотики• 23 июня 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Не работающих,вы хотели написать
Полтавська галушка• 23 июня 2024
Знаєте, автор, я хотіла підтримати, бо жіноча робота насправді важка, але в тому разі, якщо жінка працює.
Я працюю з ранку до вечора. Після роботи прогулянка з дитиною/покормити/уроки - це 21.
потім годину-півтори готовка і прибирання.
в 23 або кіно, або спати, або щоьс по роботі.
встаю о 6.
Вихідні купу всього: і закупи, і прибирання, в основному час з дитиною.
Часу на себе нема.
Так от маю пару подруг, які з дітьми 6+ кажуть як їм важко. і при тому вони дома. як на мене - то це просто виправдання щоб не йти на роботу.
Їжа і прибирання - це 2 ну максимум 3 години в день.
А що далі? Ну прийшла навіть дитина зі школи, ну гурток, але жінка не сидить весь час над дитиною.
Просто собі на розслабоні.
Тому я якщо грубо кажучи також так вважаю. Можна знайти роботу на пів дня.
Я знаходжу час на готовку після 21 години.
Тому вважаю,що такі жінки не мають розказувати як їм важко.
Так, вони роблять щось, це не нічого. Але є ДУЖЕ багато жінок, які роблять в рази більше, заробляють і тп.
І порівняно з ними цілий день брати собі на приготування їжі і якогось там прибирання - це просто смішно
встаю о 6.
Часу на себе нема.
Просто собі на розслабоні.
побольшомусекретику• 23 июня 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Эээээмммм
Мне чисто потрындеть полчасика. А потом я про вас забуду.
Обещаю
побольшомусекретику• 23 июня 2024
Ответ дляБ´ю байдики
В страхах вы наверняка специалист
У меня было время изучить психологию
Когда не надо было бежать на работу
Б´ю байдики• 23 июня 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Эээээмммм
Обещаю
Не забудете, уж очень я вас зацепила
Б´ю байдики• 23 июня 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
У меня было время изучить психологию
Когда не надо было бежать на работу
Продолжайте, это обязательно пригодится.
побольшомусекретику• 23 июня 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Не работающих,вы хотели написать
Наоборот
Работающие фантазируют что домохозяйки держаться зубами за мужа. Потому что сами боятся остаться с голой попой
Все по фрейду
Полтавська галушка• 23 июня 2024
в мене подруга коли була в декреті брала няню на 4-5 годин.
потім коли вже няня не приходила вона мені сказала, що зараз встигає більше ніж тоді з нянею. що вона не вміла органіщувати себе
побольшомусекретику• 23 июня 2024
Ответ дляПолтавська галушка
встаю о 6.
Часу на себе нема.
Просто собі на розслабоні.
встаю о 6.
Часу на себе нема.
Просто собі на розслабоні.
Сколько часов вы спите?
побольшомусекретику• 23 июня 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Не забудете, уж очень я вас зацепила
Конечно. Мне очень жаль младенца((
Полтавська галушка• 23 июня 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Сколько часов вы спите?
біля 5, на вихідні біля 7
Та не реву я• 23 июня 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
При сучасній кількості гаджетів і можливостей вважати побутові справи роботою дивно
Так чому цими гаджетами управляють тільки жінки?Ну чому я повинна йти з роботи і думати що взяти і що готувати,чому не чоловік тим більш якщо це не робота.
Техпаспорт на медузу• 23 июня 2024
Ответ дляВапщета
Ким закладено? У мене донька. Я сильно думаю, нахіба їй таке закладати.. А сама по собі, без ’закладанців’ і штампованих картин ’щасливої родини з діточками’ жінка теж дроообре подумає, нащо воно їй треба.
То есть вы жалеете, что вышли замуж и родили ребенка? Лучше было жить одной только для себя? И дочь тоже так считает, ни с кем не встречается?
Техпаспорт на медузу• 23 июня 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Бывают женщины которые получают удовольствие от проживания чужой жизни, выполнения чужих решений, но их единицы. А миллионы просто сидят на пороховой бочке, о чем и жалеют каждый день
Вы не замужем и у вас нет детей?
КаРаКаТиЦа• 23 июня 2024
Ответ дляТа не реву я
В мене всі управляють, навіть діти
Котики-муркотики• 23 июня 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Наоборот
Все по фрейду
Зачем фантазировать,есть жизнь и факты вокруг
Завтра не пью• 23 июня 2024
Ответ дляБегущаяпо
У работающих они распределяются между всеми.
А якщо я сама живу з дитиною і всю хатню роботу роблю сама після роботи (працюю на керівній посаді якщо що). Так і дитині моїй теж 9. Якщо нас порівняти то я 2в1. Не знецінюю вас. Але чесно кажучи не вважаю ведення господарства роботою - це скоріше рутина.
Працівниця року• 23 июня 2024
Ответ дляПолтавська галушка
встаю о 6.
Часу на себе нема.
Просто собі на розслабоні.
встаю о 6.
Часу на себе нема.
Просто собі на розслабоні.
А зачем так себя гробить? Кто вообще придумал, что надо себя изнашивать, перенапрягать. Никто за это вам спасибо не скажет
побольшомусекретику• 23 июня 2024
Ответ дляПолтавська галушка
біля 5, на вихідні біля 7
Вам хватает?
Техпаспорт на медузу• 23 июня 2024
Ответ дляPANTERA_KET
Жена дешевле
Смотря какая. Тут в теме отписались очень дорогие жены
Та не реву я• 23 июня 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
В мене всі управляють, навіть діти
І таке буває звичайно,але я за розподіл обов´язків,і проти знецінення.Вдавати легкість буття смаживши їм сирники на сніданок,іншою рукою прасувати форму я не буду.Це робота за яку вони як мінімум повинні бути вдячні).