Pionella• 24 июня 2024

Электронный суд, развод

Ищу в интернете образец заявления , и нашла такую информацию, достоверна ли она? Могу ли удаленно подать на развод, есть двое несовершеннолетних детей.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 24 июня 2024
Дивно, що не державною мовою викладена інформація.
Зразки заяв є на сайті суда, у який будете подавати позов.
Stepa_nida• 24 июня 2024
Так у Вашому скріні інформація про подачу онлайн-заяви у органи РАЦС, а ви будете розлучатись через іншу установу - суд
Не кажучи вже про те, що це просто копірайтний набір слів
avicber• 24 июня 2024
Я розлучилася в квітні. Двоє неповнолітніх. Через суд. Були відсутні і я і чоловік. Від мене був лист: прошу розглянути справу без моєї участі і тд. Від чоловіка адвокат.
Через рагз з дітьми не розлучають.
автор Pionella • 24 июня 2024
Ответ дляStepa_nida
Дякую
автор Pionella • 24 июня 2024
Ответ дляavicber
Через рагз з дітьми не розлучають.
Вы удаленно подавали,с адвокатом или без?
avicber• 24 июня 2024
Ответ дляPionella
Подавав чоловік через адвоката.
Cendi1010• 24 июня 2024
Вы можете подать
Зарегистрироваться в електронном суде, выбрать суд, создать заяву, оплатить и отправить
Все можно