Крошка Енот• 24 июня 2024

Учу англ, топчусь на месте

Прохожу третий курс А4. Ничего нового не учу, темы те же, словарный запас тот же. Никакого прогресса.
Как себя расшатать?
Василина Семеніч• 24 июня 2024
Поміняти викладача
Пиу!Пиу!• 24 июня 2024
З носіями спілкуєтеся?
Словниковий запас потрібно розширити в місяць слів на 200
автор Крошка Енот • 24 июня 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
З носіями спілкуєтеся?
Ні, виключно місцеві курси
Налогообложу• 24 июня 2024
А4 це що?
Я не Тролль• 24 июня 2024
А что за курс такой А4?
Вельми шановна• 24 июня 2024
Ответ дляЯ не Тролль
А что за курс такой А4?
Ну на листе а4 распечатан.
автор Крошка Енот • 24 июня 2024
Ответ дляНалогообложу
А4 це що?
А2
Налогообложу• 24 июня 2024
А навіщо ви йдете на тий курс, матеріал якого вам вже відомий?
12 галюцинаций• 24 июня 2024
Ответ дляКрошка Енот
А2
Дуже поганий результат, чесно кажучи. Рівень дуже низький. У в є мотивація вчити мову? Щоб 4 раз і А2..ну дуже слабо
annetta888• 24 июня 2024
Читати книжки. Багато. 20 сторінок в день. От розумієте, не розумієте, читайте.
Через 2 місяці побачите ефект
автор Крошка Енот • 24 июня 2024
Ответ дляНалогообложу
Так не відомий же, програми різні, але теми одні і ті. Родина, кольори, робота, свята, книжки,
Налогообложу• 24 июня 2024
Ответ дляКрошка Енот
Ну то підійдіть до адміністратора курсів, попросіть перевести вас на рівень вище
автор Крошка Енот • 24 июня 2024
Ответ дляНалогообложу
Вищій рівень я не потягну. Я б хотіла розширити цей рівень. Але нової лексики не має, використовую те що є.
Ladette• 24 июня 2024
Здравствуйте. Я преподаватель английского. Напишите мне и я вам подскажу что можно поменять.
Молчавочка• 24 июня 2024
Ответ дляКрошка Енот
Так не відомий чи одне й те ж?
Тишком нишком• 24 июня 2024
Ответ дляКрошка Енот
Как минимум попробовать другие курсы с другим учебником. А2 тоже бывает разный.
Надежда наш компас• 24 июня 2024
Ответ дляКрошка Енот
Іноземний репетитор