Украиночка• 24 июня 2024

Кто тратит каждый месяц на волосы по 10т.грн что делаете?

#Пойду_кгадалке• 24 июня 2024
Ответ дляБрюльтик
Єдине, вважається, що волосся все ж слід підсушивати феном хоча б на 70 відсотків, воно розтягується та травмується від вмісту води після миття. Тільки робити то правильно
Не всі так вважають, читаю дівчину-тритментолога. Вона проти сушки, якщо є можливість. Чи обов´язково з захистом, якщо немає.

lily300• 24 июня 2024
Я только на косметику для волос иногда могу такую сумму потратить. В салоны не хожу, на это есть причины
Пугачиха• 24 июня 2024
Лосьон 2100 каждый месяц
Иногда уколы от 1000 за раз
Витамины часто разные
Уход быстро заканчивается шампунь, конд, несмываемое средство плюс замена им чтоб чередовать, то 5000 легко
Плюс раз в год-полтора наращивание очень дорого вплоть до 30 тысяч
Вот и выходят затраты
И это я не окрашиваю волосы и не трачу на это
Пугачиха• 24 июня 2024
Да что говорить. Поход один раз к трихологу у меня потянул на 5000 грн. Консультация, плазма и купила средство у нее
Вічний двигун• 24 июня 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Не считала, прям 10 ли)) Покупаю проф средства для ухода, пробую новое.
Ну, і де тут на 10 000/250 доларів на місяць? Це ви в кожній темі про волоссся викладаєте свої фото в очікуванні загального захоплення?
Волосся- це на 95% генетика. Якщо вам пощастило з густим здоровим волоссям, ви можете його мити шампунем з кропиви за 50 грн літр та проивати кондиціонером Чиста лінія. Воно буде таким же, як після керастазу та алфапарфу. Не краще, не гірше.
Кому пощастило менше, ніколи не додадуть то того, що дала природа, ні густоти, не кількості, ні якості, ні блиску. будуть вони мити голову масмаркетом або аля аптичним віші, або профом на розпив.
Єдине виключення - гормональн проблеми і гормональна алопеція, з якими треба боротися під наглядом лікарів.
Вічний двигун• 24 июня 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Я и не писала ничего подобного. Шампунь/кондиционер/маска по 1 л на месяц; это примерно 100-120€, пару несмывашек - ещё 50-70€. Если что-то не подошло, покупаю другое.
Літр шампуня, літр кондиціонера и літр незмивашки НА МІСЯЦЬ? Ви миєте кожного дня цим всім себе і п´ятьох ньюфаундлендів?
Мені стандартного шампуню керастаз вистачає на три-чотири мясці миття голови через день. Кондиціонеру - ще на більше.
Морожена_курка• 24 июня 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
фото
Красивые волосы