БезПаспортаНеПродаю• Изменено 24 июня 2024

Брекеты, детский ортодонт Киев

Добрый день, нужен совет по ношению брекетов ребенком.
Сыну почти 14 лет.
Брекеты стоят 1,6 года,
Суть установления - недоразвитая нижняя челюсть, выравнивание прикуса. Но брекеты помогли и с правильным ростом клыка.
Ставили у одного врача, но после того как он сказал, что нужно удалять 7!!! зубы, сбежали.
Попали к толковому врачу, но она, к сожалению, умерла.

1й врач, корректирование резинками + поставил в десна ’шурупы’, чтобы типа ряд основных 4х зубов не двигался, зачем это, так и не поняли.

Ассистенты 2 го врача, тоже ставили резинки, но сейчас сказали, что нужно шинирование зубов и потом снятие брекетов, зубы все ровно стоят, это типа для закрепления.

Кто с таким сталкивался? Мало тех шурупов, теперь еще шинирование.
Вопрос с прикусом остался.

Прошу контакты нормального ортодонта и как в итоге вопрос с прикусом решили?
Дона Ко Ко• 24 июня 2024
Шинірованіє це ретейнер? Так він завжди ставиться після зняття.
Сиджу тихенько• 24 июня 2024
Йдіть на зоологічну, там нормальні лікарі
Хочете професуру, вони там також є
Складні випадки беруть

У доньки не так складно, але також є певні проблеми. Ми у Тамари Арамівни
автор БезПаспортаНеПродаю • 24 июня 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Хочете професуру, вони там також є
Складні випадки беруть

Дякую, можна номер телефону?
Ответ дляДона Ко Ко
Зі зворотнього боку зубів проволку кріплять на тримаючий матеріал
Диверсификация• 24 июня 2024
Автор плохо что не удалили зубы, у меня помле брекетов все покривилось или до конца дней носите ретейнеры
Кидстаффовка• 24 июня 2024
Нажаль, хороших ортодонтів мало. Навіть вчені і дорогі ортодонти роблять помилки, які потім не знаєш де взяти гроші, щоб виправити.

Раптом хтось із читачів вагається ставити брекети чи ні. Моя рекомендація: якщо проблема зовсім незначна - не треба. Можна стати вічним рабом стоматологів. Це дуже серйозне втручання, яке може негативно вплинути на суглоби і взагалі на всю скелетну систему. І спотворити естетику лиця. Лице стає плоским та довгим, западають кола під очима. І це, нажаль, стається у 90% випадків. Просто поки ти у це не вляпався, дивишся на фото пацієнтів і бачиш тільки зуби, які стали рівнішими. А там дуже багато всього.
автор БезПаспортаНеПродаю • 25 июня 2024
Ответ дляДиверсификация
У 13 років, здорові зуби видаляти, коли ріваний ряд? Це 7.
В нього це добре з зубами, прикус як по мені також, але кажуть що щелепа недорозвинута.
Питання у шинуванні, для чого це робити, бо кожна щелепа по 7000 грн.
Дона Ко Ко• 25 июня 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Його завжди кріплять після носіння брекетів, щоб зуби не роз´їхались назад. Чоловік вже 7 років тому зняв брекети - досі стоїть, мені тільки встановили ретейнер після елайнерів.