Потішаюся• 25 июня 2024

Благодарность врачу после родов

Планирую рожать с дежурной бригадой, если всё пройдёт хорошо в каком размере будет уместно дать благодарность? Какие сейчас расценки на роды? И ещё вопрос, Вы благодарили после рождения ребенка гинеколога, которая вела беременность в женской консультации?
-Ань-• 26 июня 2024
Ответ дляПилосмок працює
А чому ви не пишете, скільки дітей померло від хвороб, невакцинованих ?
З прикладами і силками ?
Цих випадків набагато більше, ніж вакцин.
Статистика по правцю від МОЗ України:
https://bezdoz.info/2019/02/20/статистика-по-правц...
-Ань-• 26 июня 2024
Попри тиск, листи заангажованих конгресменів та організовані фармою петиції Амазон таки випустив у своєму надпопулярному kindle форматі нову книгу невтомного дослідника найтемніших закутків медичної історії США Forrest Maready.
’Вакцина аутизму: історія найбільшої трагедії сучасної медицини’ (The Autism Vaccine: The Story of Modern Medicine´s Greatest Tragedy).
Книга вийшла 1 травня 2019 і вже очолила на Амазоні топ новинок розділу ’Дитяче здоров´я’.

Попередня робота цього автора ’Міль в залізних легенях: Біографія Поліо’ (The Moth in the Iron Lung: A Biography of Polio).
Вразив обсяг ’перелопачених’ автором архівних матеріалів і деталізація.
Обидві книги можна полистати та замовити на Амазоні за посиланням:
https://www.amazon.com/s?i=digital-text&rh=p_27%3A...
Ширли-Мырли• 27 июня 2024
3 000 грн акушерці та 500 санітарці що дуже допомагала.
автор Потішаюся • 27 июня 2024
Ответ дляШирли-Мырли
А врачу?
Ширли-Мырли• 27 июня 2024
Ответ дляПотішаюся
А врачу?
Він мною не займався, глянув пару раз і пішов собі.
Акушерка поруч весь час була.