Потішаюся• 25 июня 2024
Благодарность врачу после родов
Планирую рожать с дежурной бригадой, если всё пройдёт хорошо в каком размере будет уместно дать благодарность? Какие сейчас расценки на роды? И ещё вопрос, Вы благодарили после рождения ребенка гинеколога, которая вела беременность в женской консультации?
Попри тиск, листи заангажованих конгресменів та організовані фармою петиції Амазон таки випустив у своєму надпопулярному kindle форматі нову книгу невтомного дослідника найтемніших закутків медичної історії США Forrest Maready.
’Вакцина аутизму: історія найбільшої трагедії сучасної медицини’ (The Autism Vaccine: The Story of Modern Medicine´s Greatest Tragedy).
Книга вийшла 1 травня 2019 і вже очолила на Амазоні топ новинок розділу ’Дитяче здоров´я’.
Попередня робота цього автора ’Міль в залізних легенях: Біографія Поліо’ (The Moth in the Iron Lung: A Biography of Polio).
Вразив обсяг ’перелопачених’ автором архівних матеріалів і деталізація.
Обидві книги можна полистати та замовити на Амазоні за посиланням:
Потішаюся
• 27 июня 2024
Ответ дляШирли-Мырли
3 000 грн акушерці та 500 санітарці що дуже допомагала.
А врачу?
Ширли-Мырли• 27 июня 2024
Ответ дляПотішаюся
А врачу?
Він мною не займався, глянув пару раз і пішов собі.
Акушерка поруч весь час була.