Доброго вечора! Плануємо з чоловіком вагітність.
Хотіла б запитати чи була у когось імплантаційна кровотеча на 18 ДЦ?
У мене цикл 25-27 днів.
Але на 18 ДЦ помітила ледве рожеві слизові виділення, спершу подумала, що на овуляцію, але … зовсім й наче не схоже (бо і не було стат. потягу, і виділень не було слизових у той день).
Словом, якщо можете, поділіться власним досвідом!
У мене цикл 25-27 днів.
Ольга.Д.О.• 24 июня 2024
А статевий акт був? Може трішки закровило, бо по сухому чи внаслідок грубих рухів?
Ответ дляОльга.Д.О.
Був, щодня з 8 ДЦ.
Тому і запитала чи таке можливо, що на 18 ДЦ імплантаційна кровотеча під ?
Ответ дляПодруга жизни
У меня было.
Ви виносили і народили вже? Чи ще вагітні?
Olga_Ololoeva• 24 июня 2024
Я не считала никакие дни, вообще понятия не имею сколько дней и тд у меня для этого приложение есть.
У меня кровило в дни, когда по идее должны быть месячные и немного после.
Ответ дляOlga_Ololoeva
У мене теж є додаток, власне кажучи по ньому і орієнтуюсь у днях циклу 😊
Але в додатку овуляцію чомусь і показувало на 18 ДЦ, що і співпало з тими рожевими виділеннями.
Але ніколи у мене такого не було, тому і думала перепитаю тут. Тут є багато матусь із досвідом планування та вагітних.
Краще все ж таки дочекатись чи затримки, чи КД і тоді буде зрозуміло)