Кукусик• 25 июня 2024

Не відчуваю любові від чоловіка

Живемо 15 років . Двоє дітей 15-12 років . Секс регулярний . Але хочеться щоб просто обійняв, поцілував не під час сексу а просто .
Дама с заначкой• 25 июня 2024
З партнером потрібно говорити - озвучте йому свої почуття, якщо він ігнорує - робіть висновки.

Бабка-байкерша• 25 июня 2024
Скажіть йому про це.
Плету корзинки• 25 июня 2024
ой да все они эгоисты
автор Кукусик • 25 июня 2024
Та була розмова про це , але він мене не розуміє .
Бурундучиха• 25 июня 2024
У меня так постепенно сошло на нет, на днях просто сказал подаю на развод и объяснений небыло.
автор Кукусик • 25 июня 2024
Просто можливо не любить . Я йому удобна і все . Дітей народила , вечером дала , накормила , гроші заробила 🥺
Дама с заначкой• 25 июня 2024
Ответ дляКукусик
Людину через коліно не перегнеш, якщо він і раніше такий був - бачили очі, що брали. Якщо став таким - це вже колокол, що щось не те ц відносинах і тут або змиритись, або розлучитись.
Насправді, відсутність здорової комунікації та поваги до потреб партнера - це проблема, але кожному - своє, звичайно.
Zotkoral• 25 июня 2024
Допоможе лише ротом. Йому треба це просто сказати, пояснити, чому для вас це важливо і чого ви цього потребуєте. Можливо він не потребує того ж самого і він просто не в курсі,що для вас це важливо.
осень харашо• 25 июня 2024
Автор, говорити про це тупо, але проявляйте самі до нього ніжність, ласку, якщо він вам приємний ще, на 5-й раз і він вже сам до вас потягнеться

автор Кукусик • 25 июня 2024
Ответ дляДама с заначкой
Я розумію, але розводитися тому що нема тактильності з його боку якось дурно виходить . І себе шкода віддаю любов і хочеться щось взамін отримати .
Дама с заначкой• 25 июня 2024
Ответ дляКукусик
Ви щаслива у шлюбі? Собі дайте відповідь і від того і висновки.
автор Кукусик • 25 июня 2024
Ответ дляосень харашо
Так і закінчується це все сексом , а хочеться інколи просто обіймів
осень харашо• 25 июня 2024
Ответ дляКукусик
Тобто легкі обійми зранку на кухні закінчаться сексом там же на столі на бутербродах?
Не служанка• 25 июня 2024
Ответ дляКукусик
А так было всегда и вы только сейчас ’проснулись’?
Или...?
автор Кукусик • 25 июня 2024
Я ранком бігаю по дому як сам удома з фільму . Мені не до обіймів 😆 , якщо серйозно двоє з роботи приходимо вечером час на обійми є тільки в ліжку
автор Кукусик • 25 июня 2024
Ответ дляНе служанка
Или...?
Всегда
Царевна_несушка• 25 июня 2024
У меня похожая ситуация.
Очень мало нежных слов. Может сказать, что любит или ты хорошо выглядишь. Похвалить еду или какой-то мой результат. Но я поняла, что за 15 лет он ни разу не сказал у тебя красивые глаза, волосы, губы. То есть ты хорошо выглядишь и всё. Так что я спросила, что ему больше всего нравится в моей внешности, он сказал лицо)
Я ему высказала свои претензии, что мало прикосновений, нежных слов, внимания вне постели. Не знаю понял он что-то или нет. Но от этого грустно очень.
Дайте подуться• 25 июня 2024
Ответ дляZotkoral
Допомогає не надовго,просто сухар
ЯниЯ• 25 июня 2024
Они же мальчики, а мальчики не плачут, то есть не чувствуют.
Понимаю вас автор. И грустно то, что если б он один такой, а их большинство не умеющих сказать, проявить и тд

Намакушка• 25 июня 2024
Живемо 18 років. Сексу немає 15 років. Нічого немає, пустка. Все життя пройшло так.
автор Кукусик • 25 июня 2024
Ответ дляНамакушка
Взагалі нема ?
Намакушка• 25 июня 2024
По три роки ноль. Потім раз на півроку. І знову нема.
Скокмоно - стокнуно• 25 июня 2024
Ответ дляКукусик
Любит, просто со временем тактильность и ласка куда-то деваются, мы вместе 25 лет, раньше не отлипал от меня, сейчас всё хорошо, любовь сильная и отношения отличные, но вот чтобы подолгу гладить- целовать- нужно говорить)
Позавчера приехал на день , месяц не виделись, но не обцеловал- не обгладил)