Багиня• 25 июня 2024
Вагітність
Моя мрія,щоб під час вагітності дружини чоловікам пекло,боліло ,різало все тіло. Життя несправедливе взагалі. Вони собі живуть без проблем. Щоб їм все життя медом не казалося.
Багиня
• 25 июня 2024
Ответ дляSo_so
Снова Вы..Бедные Ваши дети...
Бідні усі жінки цієї планети
Багиня
• 25 июня 2024
Ответ дляSo_so
Нет, но бедные дети психически больных матерей.
Слава Богу у мене вистачило сміливості зробити аборт. І я тепер щаслива без лишнього геморою
Багиня
• 25 июня 2024
Ответ дляSo_so
Вы мне это уже писали.
Просто смішно з тих жінок ,які лишають дітей і народжують. Мучаться заради кого питається?
Ворожу на каві• 25 июня 2024
Вагітна зараз, дуже) Нічого не пече і не болить, тіло не ріже. Не працюю уже тижнів 8, відпочиваю. Чоловік пахає за двох, взяв на себе половину домашніх справ. Та і навіть якби боліло не хотіла йому б того ж.
Багиня
• 25 июня 2024
Ответ дляВорожу на каві
А я б хотіла. З вагітністю дуже мучилася,ледве ходила ,постійна печія,набряки. Працювала і до народження дитини і у декреті. Другу вагітність перервала
Невидимка• 25 июня 2024
Ответ дляБагиня
Вам цього не зрозуміти...
Багиня
• 25 июня 2024
Ответ дляSo_so
Возможно Вам тут кто-то и посочувствует, но я читала Ваши темы, поэтому нет.
А для чого мені співчувати? Я задоволена тим,що не буду витрачати свій час на непотріб
Багиня
• 25 июня 2024
Ответ дляНевидимка
Вам цього не зрозуміти...
Ну да. Потім в лікарнях в транспорті незадоволені життям лиця ,яжемамки
Доктор Варвар• 25 июня 2024
Ответ дляБагиня
А как вы с таким отношением смогли вообще забеременеть второй раз?
Невидимка• 25 июня 2024
Ответ дляБагиня
Живіть собі наздоров´ячко, насолоджуйтесь своїм нікчемним життям, з гордістю уповайтесь ненавистю до всього живого. Ми тут до чого і навіщи нам все це гімно?
Багиня
• 25 июня 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Неудачна контрацепція. Але лишати не хотіла ,мучитися
Багиня
• 25 июня 2024
Ответ дляНевидимка
Нікчемним? Ні нікчемне у мам 2,3 дітей. Вставати о 6,кормити всих спиногризів ,витрачати кошти на їхнє навчання
Невидимка• 25 июня 2024
Ответ дляБагиня
Я вас згадала, ви ненароджене маля іменували виродком.
Багиня
• 25 июня 2024
Ответ дляНевидимка
А як по іншому називати?
Багиня
• 25 июня 2024
Ответ дляSo_so
Это фантазия, раз уже автор распиналась как она сделала аборт своего ’непотриба’ и как она этому рада, но увы.
Так непотріб
Невидимка• 25 июня 2024
Ответ дляБагиня
А як по іншому називати?
Називайте виродком себе. Хоч буде чесно.
Багиня
• 25 июня 2024
Ответ дляНевидимка
Називаюсвоїмт іменами. Чоловіку треба була дитина ,от хай би платив мені за те,що я виношую,то б може лишила
Почемучка• 25 июня 2024
Що вам так пекло під час вагітності? В мене були шикарні волоси, дуже гарно виглядала, ніяких набряків, вагу набрала в нормі. Працювала до 7 місяця і була енергійна. Але я позитивна людина,мабуть тому так:))
Морковна• 25 июня 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Омг... Ну откровенно же троллит.
Как вы ведетесь
Доктор Варвар• 25 июня 2024
Ответ дляМорковна
Омг... Ну откровенно же троллит.
Как вы ведетесь
Ну не скажите. Всяких тут хватает