Ниф_ниф• 25 июня 2024
Яка ваша думка щодо відкатів/бонусів для лікарів, які направляють вас?
Часто зустрічаю у людей слова про відкати/бонуси для лікарів, тому вирішила запитати яка ваша думка щодо цього
СкумбріяП8• 25 июня 2024
Никакая. У нас итак достаточно коррупции в государстве, а когда врачи еще наживаются вместе с другими учереждениями на вашем здоровье, то это не очень
КартаБезКомиссий• 25 июня 2024
Мене більш за все коробить ото всі МРТ, кт, дороговартісні діагностики. Коли дає сімейна направлення в одну тіпа з знижкою, приносиш їй зроблене там, де впевнена в якості, а вона: ну і нащо таке дороге робили... А як робити завідомо там, де неякісно зроблять.
КохайтесьЧорнобровi• 25 июня 2024
чоловік уклав нещодавно декларацію, от сучара попалась. жодного безкоштовного аналізу, жодного безкоштовного препарату для лікування. все тільки платне і саме там, де вона скаже
Чорт і Шо• 25 июня 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Куди направляють?
Сдать анализы(как пример) можно в нескольких центрах,а они дают направление туда,где договоренность с врачами.Тоже самое и с лекарствами.
На привозе• 25 июня 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Куди направляють?
Например моя эндокринолог в государственной больнице принимает анализы только с одной частной лаборатории ,с других даже смотреть не будет. Плюс куча бадов всяких надо покупать у определенного медицинского представителя
Стриптизерка• 25 июня 2024
Зараз кожен лікар думає як заробити побільше собі на життя. Неодноразово була у лікарів, які прям говорили йди туди, ось ще візитка та обов´язково скажіть від кого ви.
КартаБезКомиссий• 25 июня 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Я купувала сестрі ліки(онкологія крові, 7 років назад )першу ампулу 25 тис грн ампула в аптеці, привозив курєр, навіть в ттнці зроблена помилка без чека, за Тел-ном від лікарки замовляла(треба було терміново,вже, не змогли попередитив лікарні мало бути безкоштовно, але закінчилося), а наступні 5 ампул купила я в нашій комунальній аптеці 18 тис ампула, привезла з усіма сертифікатами походження, в холодильному боксі...ух аж іскри з очей сипалися
Чорт і Шо• 25 июня 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Автор, ще й препарати радять, від яких мають відкат :(
Точно((Я уже это вижу и говорю прямо-дописывайте аналоги
Цикавенная• 25 июня 2024
Після операції вирішила перевірити своє здоров´я, тому звернулась до свого лікаря. Мені потрібно було здати аналіз крові та ще кілька аналізів. І він наполягав, щоб я звернулась до лабораторії ’Діла’, а я сказала що вона далекувато від мене, Ескулаб до мене ближче, та не хочеться їздити по місту, щоб потрпапити в одну лабораторію, яку пропонує лікар. Мені дуже не сподобалось таке ставлення, бо як тільки сказала про мій вибір він почав говорити, що це погана лабораторія. Одразу видно, кому в кишеню поклали грошенят за рекламу.
парИла я парИла• 25 июня 2024
Дать листочки визитівки і кажуть «там ціни нижче і доставка безкоштовна»
ничевока• 25 июня 2024
Корупція в країні прогресує з кожним днем, медицина - не виключення і це жахливо
Проработник• 25 июня 2024
Куча врачей получают ’на лапу’ за направления пациентов в лаборатории, для сдачи анализов, с которыми договаривались работать на пару.
Ищу-брожу• 26 июня 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Куди направляють?
мене так направляли і ділу. знаю що там дуже добре відкати виплачують, але сама йду до сінево, бо зручніше
З родзинкою• 26 июня 2024
Ответ дляИщу-брожу
лікарі наживаються на здоров´ї пацієнтів на пару з приватними клініками як діла чим далі ця корупція заходить тим гірше
Ушла и Пришла• 26 июня 2024
Никак. В стране война. А тут даже врачи уже наживаются на нашем здоровье.
66сезон666серия• 26 июля 2024
нормально,хороший врач -не жалко
и корупия у нас вверху культ, что вы хотите от врачей с низкими зп