маска Ілона• 25 июня 2024
Скритний підліток
Дівчинка, 13,9 років.
Ну дуже скритна
Я про неї нічого не знаю, не розказує.
Недавно не розказала що сусідка дала їй грошей, поранила ногу і не розказала мені, потайки мила ті ноги та нічим не мазала і далі ходила боса, зажило уже.
Правди ніколи не каже, дуже брехлива.
Колись її питали чи зібрала вона яйця.
Вона каже так. Питаємо скільки?
Вона так подивилася і каже: 7
А насправді навіть не збирала їх а просто придумала.
Також потайки займається спортом, тільки всі вийдуть із хати.
Колись упала с велосипеда 4 синці на стегні були, а спитала як купала її що то, а вона придумала що впала біля качок.
Як десь пораниться або поріжеться, ніколи не розказує мені теж нічого
За шкоду теж не признається. Лише чоловікові в таємниці. А мені так обідно.
Що робити? Це лише в мене такий підліток?
Ну дуже скритна
Я про неї нічого не знаю, не розказує.
Правди ніколи не каже, дуже брехлива.
Колись її питали чи зібрала вона яйця.
Вона каже так. Питаємо скільки?
Вона так подивилася і каже: 7
Результат:
вже голосів:
20 (66.67%)
Мої підлітки чесні
10 (33.33%)
Мої підлітки брехливі
Свекруня• 25 июня 2024
Ответ длямаска Ілона
Я таких дівчаток ще не бачила, мені обідно до сліз
Мама не знала что у меня месячные долго.Мне стыдно было
Всё такие,не доверяет
Свекруня• 25 июня 2024
Ответ дляФенте Фря
це та дівчинка, що гусей не хоче пасти?
А в чем проблема,у нас по 100 качок всё по очереди их пасем😁
Свекруня• 25 июня 2024
Ответ длямаска Ілона
Моя гусей обожнює пасти, це її улюблена птиця
У нас кози это обязанность дочки,она их любит.Кролики и взяли качки
Лукава_Кiшка• 25 июня 2024
Похоже,что вы слишком реагируете на такие ситуации ,поэтому она и врет. И ничего она не скрытная,я такая же была.
Лукава_Кiшка• 25 июня 2024
Ответ длямаска Ілона
То ви дивна просто, я розумію вашу доньку
Почемучка• 25 июня 2024
Вы преследующая и критикующая мамаша. Подросток у вас, скорее всего, обычный
Почемучка• 25 июня 2024
Ответ длямаска Ілона
Да-да. Вы всегда мечтали, что будете с дочкой подружками, постоянно лезли к ней в душу, личные вещи и жизнь, никаких секретов от вас не должно быть. А оно вон как обернулось.