маска Ілона• 25 июня 2024

Скритний підліток

Дівчинка, 13,9 років.
Ну дуже скритна
Я про неї нічого не знаю, не розказує.
Недавно не розказала що сусідка дала їй грошей, поранила ногу і не розказала мені, потайки мила ті ноги та нічим не мазала і далі ходила боса, зажило уже.
Правди ніколи не каже, дуже брехлива.
Колись її питали чи зібрала вона яйця.
Вона каже так. Питаємо скільки?
Вона так подивилася і каже: 7
А насправді навіть не збирала їх а просто придумала.

Також потайки займається спортом, тільки всі вийдуть із хати.

Колись упала с велосипеда 4 синці на стегні були, а спитала як купала її що то, а вона придумала що впала біля качок.

Як десь пораниться або поріжеться, ніколи не розказує мені теж нічого

За шкоду теж не признається. Лише чоловікові в таємниці. А мені так обідно.

Що робити? Це лише в мене такий підліток?
Результат:
вже голосів: 30
20 (66.67%) Мої підлітки чесні
10 (33.33%) Мої підлітки брехливі
Любви вам!• 25 июня 2024
Ответ дляАнонимарик
Який там шопінг?
У неї гуси і яйця в голові.

Краще б дитину у спортзал записала.
Ну хоть джинсы какие-то они покупают, можно за той же спортивной формой сходить
Анонимарик• 25 июня 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Вона краще на порадниці посидить
Любви вам!• 25 июня 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Вчора син з друзями каталися на велосипедах,приїхав і розповів з таким ентузіазмом де вони каталися.Я як послухала,за голову взялася,я була впевнена шо вони були на спортмайданчику .Але взяла себе в руки ,змовчала і потім пізніше вже обережно почала здалеку потроху пояснювати,чому по тому маршруту краще не їздити.Наче зрозумів і погодився.Якби зразу жахнулася,думаю нічого б не розказував наступного разу.
Да, мой тоже с восторгом рассказывал как они по заброшке лазили и энергетики покупали
Не ругаю, объясняю про опасность, надеюсь дойдет
ЛисаЛилу• 25 июня 2024
Ответ длямаска Ілона
Я таких дівчаток ще не бачила, мені обідно до сліз
ви її купали? ви не дозволяєте займатимася спортом? Брешуть там, де багато повчань. Ось вона вам розкаже - ви будете причитати, хвилюватись, нотації читати. В неї взагалі є якесь власне життя? куди ви не втручаетесь? Донька- це окрема людина, особистість!!
ОдинРазНадетое• 25 июня 2024
Ответ дляАнонимарик
Ви вчинили мудро
Надіюсь ,бо сьогодні знов їдуть кататись,але на цей раз вже буду слідкувати за локатором,думаю ,чомусь ,що мої пояснення не подіяли.Але пригадую свій вік підлітковий,то там взагалі капець було,де ми тільки не шастали)
Крошка Енот• 25 июня 2024
Ви вважаєте себе і свого чоловіка ідеальними батьками? Чому донька боїться казати правду?
Само_достаточная• 25 июня 2024
Я была очень скрытным подростком, практически ничего не рассказывала маме.. Я очень люблю свою маму и она любит меня, но у неё дурацкий характер, она сначала орёт и всё пропало, всем конец, а потом думает, и всё оказывается не так уж и плохо... Поэтому в детстве я была близка только с папой, с ним мне очень повезло, он любил меня просто так, за то что я есть...
Поэтому, когда у меня родились свои дети, я не кричала, всегда старалась войти в их положение, иногда даже врала ради них, например, учителю, если они хотели прогулять школу... Старший уже вырос, отличные отношения, младшая подросток, 14 лет, я знаю о ней практически всё, потому что она не боится рассказывать, нет страха, что я буду орать или осуждать, лишу чего-то - будь то деньги на карманнве расходы или гаджеты...
автор маска Ілона • 25 июня 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Чому ви купаєте 14 річного підлітка?😵‍💫
Їй тоді було 11 чи 12
Зараз не купаю давно вже
ОдинРазНадетое• 25 июня 2024
Ответ дляСамо_достаточная
У мене так само було,мама завжди за все орала,я ніколи нічого не розповідала їй ні в дитинстві ні зараз.
Любви вам!• 25 июня 2024
Ответ дляАнонимарик
Вона краще на порадниці посидить
Если на самом деле история правдивая, может мама все таки задумается, у девочки такой возраст, что ей нужна мама, а мама неадекват немного
Анонимарик• 25 июня 2024
Ответ длямаска Ілона
Їй тоді було 11 чи 12
Зараз не купаю давно вже
Тобто ви роками накопичуєте негатив, а потім виплескуєте його. Зрозуміла
Бідна у вас дитина
Само_достаточная• 25 июня 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
С годами у моей это прошло, когда младшая сестра была подростком, мама уже легче реагировала, вероятно училась на своих ошибках... Сейчас она уже старенькая, стараюсь грустного ей не рассказывать, сильно расстраивается, но уже давно не кричит, наоборот, говорит, что чтоб она без нас делала...после смерти папы сильно сдала...
автор маска Ілона • 25 июня 2024
Она не хочет в спортзал.
Очень лють село, ей там нравится, в город не согласится никогда
Анонимарик• 25 июня 2024
Ответ длямаска Ілона
Она не хочет в спортзал.
Та звісно не хоче...
Звідки вам знати?
Дикая Роза• 25 июня 2024
Ответ длямаска Ілона
Так ви ж самі до цього дитину довели, це наслідки вашого з чоловіком виховання і стосунків з дитиною. Думаю, ви настільки сильно її задовбали, що їй простіше збрехати ніж сказати як було. Бо коли раніше казала вам правду, то або суворі покарання були, або такий винос мозку, що легше було збрехати
автор маска Ілона • 25 июня 2024
Ещё какой-то бред слушает, какие-то саблимы тоже скрывает, ночью в наушниках
Анонимарик• 25 июня 2024
Ответ длямаска Ілона
Не одними гусями и яйцами...
автор маска Ілона • 25 июня 2024
Ответ дляДикая Роза
Чоловік майже не сердився, просто пояснював. А я кричала і в куток ставила
Само_достаточная• 25 июня 2024
Ответ длямаска Ілона
Берите с мужа пример...
автор маска Ілона • 25 июня 2024
Ответ дляАнонимарик
Не одними гусями и яйцами...
Учебой увлекается, с одноклассниками переписывается, гуляет с детьми в селе, читает книжки
автор маска Ілона • 25 июня 2024
Ещё готовит еду каждый день, разную очень вкусную
автор маска Ілона • 25 июня 2024
А когда-то ночью делала маски для волос на улице чтобы никто не узнал, потому что я запретила ей делать маски из разной фигни
Дикая Роза• 25 июня 2024
Ответ длямаска Ілона
Ну і отримали цілком природні наслідки. Дитина від вас закрилася. І зараз хоч кричить, хоч ні, а довіри до вас не буде.
Допоможе повага до дочки та її кордонів, щира зацікавленість у її житті, підтримка без нав´язування. І можливо з часом стане краще
Патріотка з дивану• 25 июня 2024
Моя дочка где-то посередине
автор маска Ілона • 25 июня 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Моя дочка где-то посередине
Она хоть как поранится, рассказывает вам?
Marmu• 25 июня 2024
автор, я своїй мамі не розказала, що у мене місячні почалися і ще якісь подібні моменти. ну вона така була холодна жінки, хоча і добра дуже. але вважаю, що це її косяк, не вміла вибудувати стосунки з донькою. її тоді це дуже зачепило, як вона випаадково дізналася через кілька місяців. Так що на себе в першу чергу дивіться
автор маска Ілона • 25 июня 2024
Ответ дляMarmu
Моя про місячні розказала, хоч так
Дикая Роза• 25 июня 2024
Ответ длямаска Ілона
І тепер питаєте чого вона вам бреше?
Замість заборонити робити маски ’із фігні’ треба було купити маску для волосся нормальну і все. А то ви заборонили, а альтернативу не надали
Marmu• 25 июня 2024
Ответ длямаска Ілона
Моя про місячні розказала, хоч так
я друзям своїм розповідаю дуже багато. на днях тітка згадувала, як я їй розповідала про свого кавалєра, як мій мене обійняв і типу такого) а мамі я колись сказаала років у 13, що мені подобається Вася якийсь, то вона мене через якийсь час сварила за бардак і видала, Вася, мол подобається, а у хаті бардак. ну тоді я і зробила висновки
Патріотка з дивану• 25 июня 2024
Ответ длямаска Ілона
Она никуда не ходит одна