Цвірінь• 25 июня 2024

для вечно худеющих, как я))

очень прикольный эфир про быстрый и медленный метаболизм, диеты, оземпик и "гормональный вес".
ничего особо нового, но все так по полочкам, советую, короче.
Мальовнича даль• 25 июня 2024
І що саме для себе корисного відкрили?

автор Цвірінь • 25 июня 2024
Ответ дляМальовнича даль
І що саме для себе корисного відкрили?
что жрать надо меньше. шучу))
АнтиТроль• 25 июня 2024
Ответ дляЦвірінь
что жрать надо меньше. шучу))
А якщо без жартів, то що корисного в тому відео
автор Цвірінь • 25 июня 2024
Ответ дляАнтиТроль
почему не надо сидеть на жестких диетах
почему не надо худеть без спорта

ну это для меня. а так там много полезного. зависит от степени вашей погруженности. может вы и так все знаете
АнтиТроль• 25 июня 2024
Ответ дляЦвірінь
почему не надо сидеть на жестких диетах
почему не надо худеть без спорта

Дякую, ввечері тоді гляну
Міряно-переміряно• 25 июня 2024
Ответ дляЦвірінь
почему не надо сидеть на жестких диетах
почему не надо худеть без спорта

Тобто раніше ви про це не знали і дізналися з цього відео?
автор Цвірінь • 25 июня 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
про замедленние метаболизма после жестких диет, который потом почти невозможно разогнать, да, не знала

Хвігура мічти• 25 июня 2024
Ответ дляЦвірінь
почему не надо сидеть на жестких диетах
почему не надо худеть без спорта

А почему нельзя худеть без спорта ? Я худею.
автор Цвірінь • 25 июня 2024
Ответ дляХвігура мічти
не нельзя, а не надо) чтобы не потерять мышцы, если в двух словах
Мнята• 25 июня 2024
Ответ дляЦвірінь
Якщо ви споживаєте достатню кількість білка, який сприяє похуданню, то мʼязи ви не втратите. Якщо в процесі схуднення ви хочете мати ще й гарне тіло, то вправи вам в цьому допоможуть. А от якщо ви підкачалися та покинули займатися спортом, то організм буде ’споживати’ незадіяні мʼязи, як непотрібні.
автор Цвірінь • 25 июня 2024
Ответ дляМнята
на дефіциті ккал Ви втрачатимете мʼязи, якщо ви ними не користуєтесь. бо вони потребують більше ккал на іх ’утримання’ ніж сало)), а організм перебуває в режимі економіі, тому він буде економити де можливо і мязи підуть в розхід першими, навіть якщо ви їсте достатньо білку.

ну а про гарне тіло - то звісно так
Вкаблучках• 25 июня 2024
Спасибо