ДваДваВісім• 25 июня 2024
Женщины, вам мужчины дарят цветы без повода и без причины?
Щас ухожу• 25 июня 2024
Мій любить дарувати, а я не люблю міняти воду, потім викидати, мити вазу
Нічна ненажера• 25 июня 2024
Дарує часто. Відпочивали на дачі неділю, то і там наривав приносив. Шикарних з 101 трояндою не дарував, а звичайні квіти без оформлення в букети ( не люблю таке) дуже часто приносить.
мегамоСГ• 25 июня 2024
Ответ дляАйпишница
Нет. Мой боится заходить в цветочный отдел, сразу глаз дёргается
Слабак.
Оля_с_киркою• 25 июня 2024
Нет) Мой даже на ДР редко дарит. Правда, на 8 марта подарил букет
Зато купить телефон, ноут, машину легко
Нічна ненажера• 25 июня 2024
Ответ дляФайна дівка
Нет. Но я и не фанат цветов если честно , предпочитаю золото))))
Ви вважаєте жінкам, яким дарують квіти , фанати?))) Я теж ні, але мій чолрвік так бачить свій прояв любові може))) Золото , то вже серьозний подарунок, таке багато жінок любить.
неДоПриличий• 25 июня 2024
Так. Бо я люблю квіти, ходжу радію потім. Happy wife happy life і мій це розуміє
Файна дівка• 25 июня 2024
Ответ дляНічна ненажера
Я писала о себе. Про других не знаю, это их личное дело)
Нічна ненажера• 25 июня 2024
Ответ дляФайна дівка
То я так пишу. Що чоловіки іноді дарують не тому, що жінка любить це, у них своє бачення. Квіти , це якби і не подарунок, як на мене, а прояв кохання, або приємне хоче зробити. Золото, автівки, то вже подарунки, звісно, і хто б від такого відмовився)))
Файна дівка• 25 июня 2024
Ответ дляНічна ненажера
Так я ж не против. Я написала, что мне просто так цветы не дарят, но может просто так сказать ’поехали тебе что то купим’ ( из украшений, потому что знает что я их люблю)
БолеИменее• 25 июня 2024
Нет. Я уже и не жду. Пофигу
Как поется в песне: я сама куплю себе цветы и напишу свое имя на песке...
Гербарія сушу• 25 июня 2024
Ответ дляМалая еще та
Ні не дарував квіти. Але дарує набагато більше і цінніше.
Одно другому не мешает.
Творческий типаж• 25 июня 2024
Была в том году беременная, каждую неделю муж дарил. Сейчас столько всего, что не до цветов) а так, да, любит дарить цветы.
И.О. человека• 25 июня 2024
Мой дарит практически каждую неделю, хотя для немцев это не свойственно. Была приятно удивлена