Не любовница• 25 июня 2024
Ребенку почти 5 лет, путает окончания слов.
На себя говорит в женском роде, не всегда но часто. У кого то была такая проблема? Стоит ли переживать по этому поводу ?
Не любовница
• 25 июня 2024
Ответ дляМольфарочка
у моего директора после инсульта. Татьяна? он вышел.
Что? Вы о чем?
Мольфарочка• 25 июня 2024
Ответ дляНе любовница
Что? Вы о чем?
да ни о чем). вспомнила, как меня начальник путал. не переживайте, пройде
Околовита• 25 июня 2024
Як на мене,то треба консультація логопеда дефектолога...
В мене син дуже пізно заговорив, ми пів року займалися,то спеціаліст казала,що таке може бути коли дитина тільки починає говорити,але в 5 років ,то вже не є нормою...
Не любовница
• 25 июня 2024
Ответ дляОколовита
Мы ходим к логопеду. Говорит нужно просто исправлять. Ну я исправляю, но в следующий раз он опять говорит на себя в женском роде
Електрохарчування• 25 июня 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Моему 7 и он говорит на меня в мужском роде
І ви вважаєте це нормою? Не зверталися до логопеда?
Електрохарчування• 25 июня 2024
Ответ дляНе любовница
Логопед працює лише над звуками чи розвиває мовлення? Цей спеціаліст має диплом логопеда-дефектолога?
Як ухурделю• 25 июня 2024
Дитина у 6 років плутала закінчення і інколи не вживала прийменники. Не знаю чи логопед щось тут допоможе. Ми зверталися до невролога, нам поставили ЗМР 3 рівня.
Я таке знаю• 26 июня 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Займається логопед
Я таке знаю• 26 июня 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Логопед і логопед- дефектолог це різне
Електрохарчування• 26 июня 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Логопед і логопед- дефектолог це різне
Не знаю як зараз, але до нещодавнього часу не було вузів, які давали диплом просто логопеда, лише логопеда -дефектолога.
Зараз розвелося багато профанації. Через відсутність ліцензування, логопедом може себе назвати будь-який психолог, який пройшов курси. Тому уточнила саме про диплом.