Так точно!• сегодня в 09:19

Видели уже? Киев! Это правда? Киевляне срочно зайдите!

В Киеве усилилось количество бусифицируемых, несмотря на отсрочки и брони с инвалидностями. Количество сотрудников ТЦК и вспомогательных организаций с полицией выросло на 40% Об этом сообщил и.о. главы столичного военкомата Валерий Кравченко на заседании парламентской комиссии. Ранее о том, что в столице решили ужесточить мобилизационные мероприятия из-за обилия мужчин на улицах мегаполиса, сообщали народные депутаты.
Леді Душка• 2 часа назад
Ответ длякураГАЛЯ
Хватит на дурочку падать
Спрлбуйте спілкуватися аргументами. Ще раз в гуглі нема вказівок як жінці треба вчиняти з озброєними чоловіками щоб вони припиняли зупиняти машини.

На привозе• 2 часа назад
Ответ дляМаргарита и Мастер
Наша писанина ’создает мнение’.
Тут пише десь п´ятдесят осіб, мова зараз про політичні теми, ще 200-300 мовчки читають. Дуже низька активність на ресурсі, зовсім мало авторів.
Марічка• 2 часа назад
Ответ дляСама не знаю
Тогда на год. и инвалидов не паковали.
Теперь служить до смерти и ловят инвалидов даже второй группы.Это заведомые смертники. Не видите в чем проблема?
Кстати, были приняты поправки к закону о мобилизации, где преподавателями и студентам была отсрочка
И всех кого призвали, демобилизировали
Маргарита и Мастер• 2 часа назад
Ответ дляНа привозе
Потому что всех адекватных авторов отсюда давно вытеснили.Лет 10 назад было интересно. А сейчас бред и оскорбления.
На привозе• 2 часа назад
Ответ дляМарічка
Так это манька зебанутая
Їх залишилося тільки троє, на мою думку, ідейно стійка і абсолютно непотоплювана Маня і дві американочки, Настенька і Реверанс (обидві набагато слабші)
На привозе• 2 часа назад
Ответ дляМаргарита и Мастер
Мене чогось витягли з нафталіну пару місяців тому :)

Раніше потужні теми були по 45 сторінок. Пам´ятаю, як ми всі з рудою волохатою бабкою воювали, а вона одна строчила невтомно вісімнадцять годин поспіль.... GPT Chat тестувала, а ми велися.
Марічка• 2 часа назад
Ответ дляНа привозе
Не смішіть
Воно розмножується швидше за котів
В кожній такій темі по 3 нових акаунта - буча, буряти, лешка з Лондона і тд - це все Воно

До чого тут Реверанс, незрозуміло

На привозе• 2 часа назад
Ответ дляМарічка
Не смішіть
Воно розмножується швидше за котів

До чого тут Реверанс, незрозуміло
Люди, які пишуть не просто так, а просувають певну позицію, політичну силу
Сама не знаю• 2 часа назад
Ответ дляМаргарита и Мастер
Получали. За связи и деньги, даже здоровые. А больные без денег и связей не получали. Им просто не давали. И не рассказывайте про один год, тут у многих были близкие в АТО, не надейтесь, что все без памяти.
Я как раз на память и рассчитываю.
А Вы пишете о том, о чем где-то слыхали. Но не помните что и где.
Маргарита и Мастер• 2 часа назад
Ответ дляНа привозе

Не помню бабку. Я тут давно не пояявлялась.
На привозе• 2 часа назад
Ответ дляМарічка
И всех кого призвали, демобилизировали
Напишіть вже прямо, що воювати, саме воювати, а не служити у тилу, давно вже ніхто не хоче і непогано б цей проект завершувати
Маргарита и Мастер• 2 часа назад
Ответ дляСама не знаю
Я как раз на память и рассчитываю.
Вы рассчитываете на беспамятство.
Комиссия50%• 1 час назад
Ответ дляЛуноходик_Ик
Да хоть на 300%, все кто ходит по улице, они с отсрочками и бронями

Собрался как-то зимой один мужик на рыбалку. Пришел, начинает лед долбить, вдруг какой-то голос и говорит:- Здесь рыбы нет!
Мужик не понял, пошел в другое место, начинает долбить, снова голос:
- Здесь рыбы нет! Мужик переходит, а ему снова:
- Здесь рыбы нет!!!
- Да кто ты такой???

- Директор катка!
То что у них бронь, не спасает((((
На привозе• 1 час назад
Ответ дляМаргарита и Мастер
У позаминулому житті вона була політейкою... давно не пише, кілька років уже
Маргарита и Мастер• 1 час назад
Ответ дляНа привозе
А, да, Политейку помню. Потом она сменила ник.
На привозе• 1 час назад
Ответ дляМаргарита и Мастер
і нік і громадянську позицію. Залишився незмінним лише натиск
Марічка• 1 час назад
Ответ дляНа привозе
Вже всі зрозуміли, що мова про захист України не йде і ніколи не йшла, ціль мобілізації - знищення українців, найкращих
Але ніяк не можуть втямити, кого треба валити в першу чергу, бо путін підпалює розлитий всередині бензин
Ніколи б путін не наважився, як би не був впевнений, що зрадники все підготували і будуть допомагати
Херсон це Україна• 1 час назад
А Єрмак вже майже відкупився.....
Марічка• 1 час назад
Ответ дляНа привозе
Пише під іншими ніками
Не здивуюсь, якщо манька в різних епостасіях теж вона

Марічка• 1 час назад
Ответ дляХерсон це Україна
А Єрмак вже майже відкупився.....
Це черговий цирковий номер
Як і з коломойським
Марічка• 1 час назад
Ответ дляНа привозе
віхола
Десь в Німеччині з чоловіком кацапом рве кадики русні
Не зацілована• 1 час назад
Ответ дляНа привозе
За нього проголосували, але його не обирали. Це трохи складно для сприйняття та розуміння, але все було саме так. Найпотужніша пропагандистська машина спрацювала блискуче, бездоганно спрацювала.

Вчорашнього кумира перемололи, переїхали паровим катком і проштовхнули нового орла, молодого пацанчика, єдиним капіталом якого була гіпер-мега-популярність
Не популярность, а пи...жь ртом про мир с россией. Тупое стадо хотело ’как раньше в савецкам саюзе’, а проклятый барыга хотел в Европу, хотел армия мова віра.
На привозе• 1 час назад
Ответ дляМарічка
На мою думку, основна мета наших еліток – це заробіток, швидкі гроші, урвати тут і зараз. Все інше лише побочки. Серед партнерів розклад набагато складніший, там у кожного свої інтереси та завдання. Найстрашніші для нас – британці. Про російську верхівку так одразу не скажу, з Кримом у них вийшло гладко-солодко, але надалі вже якось безглуздо... нудно було жити, шукали чим зайнятися. Величезні втрати та витрати, приварок мінімальний.
Марічка• 1 час назад
Ответ дляНа привозе
А я навпаки вважаю

путіну ніяк не можна допустити, щоб Україна дійсно була незалежною. Всі, хто правили включно з януковичем, були гарантами для путіна
Але стався майдан і розворот України в сторону Європи, а це смерть для режиму кремля

Тому, така шалена пропаганда, стільки сил і грошей вкладено в агента, який не тільки відкрив двері, а й виставив Україну невдекватною державою, яка в очах світу не може бути самостійною

А все награбоване йде вже бонусом, як і вічна диктаторська влада
На привозе• 1 час назад
Ответ дляНе зацілована
Зеленський завжди говорив те, що написали сценаристи. Коли він починав говорити ’від душі’, виходило набагато гірше. ’я не лох, мені 41 рік’ (або 42)
Не зацілована• 1 час назад
Ответ дляНа привозе
Х..ло хоче саме знищити українскість, як знищує всі національні відмінності всюди. А так як українці чинять спротив, то він і хоче взагалі стерти нас, всю ідентичність, разом з історією і мовою.
Дама с собачкой• 59 минут назад
Ответ дляМарічка
Пише під іншими ніками
Нє, Манька то 100% рашистка, вона українську геть не знає
Оле Лукойе• 47 минут назад
Ответ дляМарічка
Не получится эта манипуляция
Боеспособность Украины уничтожалась с 1991 года теми же ставлениками кремля - это факт
Но, войны не было
А эта гнида пришла уже на 6 году войны и по степени цинизма и ненависти к Украине переплюнула всех вместе взятых в миллион раз
Только жёны тэцэкашников делают вид, что не понимают
Всегда ведётся подготовка перед полномасштабными военными действиями . Внедряются агенты на территррию чужого государства , которые распродают оружие, взрывают склады, работают инф каналы ( медведчука ) для оболванивания населения и т.д .
Без подготовки такие дела не делаются .
Оле Лукойе• 46 минут назад
Ответ дляНа привозе
Але ніхто із них не постраждав, це головне. Вигрібають пересічні.
Все вопросы к набу, картонки за шо стояли ?))) Там явные коррупционные составляющие .
Оле Лукойе• 45 минут назад
Ответ дляЗаела_пластинка
Простите, но Вы до сих пор не поняли основного... Дело абсолютно не в этой войне, Вы думаете европейцы не понимают кто выиграл и кто проиграл? У них цель - сделать из Украины милитаризированную серую зону, на несколько поколений вперёд... Бриты взяли нас в аренду на 100 лет... Причём первое соглашение было подписано Зе и Сунаком, ещё в январе 24-го года, со Стармером его просто повторили. И оба соглашения ратифицировала Рада. И сейчас наши погранцы, гораздо тщательнее охраняют границу от незаконного пересечения её украинцами, нежели от вторжения кацапов...
Ещё раз, на нас напали не бриты . По Вашей логике и Гитлер получается не виноват .