Миловидна леді• 25 июня 2024
Чи може неповнолітня дитина виїхати з повнолітнім родичем?
Вже не діють ті спрощені правила, що були з 24.02.2022.
Тепер строго. Треба якесь завірення довіреності мами, батька дитини? І якщо мама сама виховувала дітей, то чи треба батькової довіреності?
Хто що знає, допоможіть будь- ласка.
Дело было давно• 25 июня 2024
Тоже интересует эта тема. Сестре 16, хотим съездить на отдых, знаю, что у нас выпустят, а вот впустят ли - без понятия
Миловидна леді
• 25 июня 2024
Ответ дляСумка з негодою
з яким саме родичем? в тексті Правил є перелік
Сестра, брат. Рідні.
Сумка з негодою• 25 июня 2024
Ответ дляМиловидна леді
Сестра, брат. Рідні.
Виїзд за межі України дітей, які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків, баби, діда, повнолітніх брата, сестри, мачухи, вітчима або інших осіб, уповноважених одним з батьків письмовою заявою, завіреною органом опіки та піклування, здійснюється без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків
Миловидна леді
• 25 июня 2024
Ответ дляДело было давно
Так, якщо гроші за дорогу пропадуть, не хочеться ризикувати. І так кредити.
Дело было давно• 25 июня 2024
Ответ дляМиловидна леді
У нас не только за дорогу, но и за отель
Миловидна леді
• 25 июня 2024
Ответ дляСумка з негодою
Трохи чула про це. Це опікунська рада на основі чого завірить? Просто так? Чи акт складає якийсь. Додому приходить?
Миловидна леді
• 25 июня 2024
Ответ дляДело было давно
Так, якщо передоплати.
Сумка з негодою• 25 июня 2024
Ответ дляМиловидна леді
орган опіки засвідчує заяву одного з батьків, коли дитина їде у супроводі ’іншої особи’. якщо це родич з переліку , то повинні бути документи, які підтверджують родинний зв’язок. тобто, можна виїхати з рідним братом чи сестрою, якщо на кордоні мати документи, що достовірно цей факт підтверджують. свідоцтва про народження, про шлюб тощо.
Сумка з негодою• 25 июня 2024
Ответ дляМиловидна леді
14. Дитині.
для виїзду має значення тільки вік 16 років.
Миловидна леді
• 25 июня 2024
Ответ дляСумка з негодою
Там буде два свідоцтва про народження. Буде видно, що рідні.
А заяву яку , нотаріальну довіреність, де вказано дозвіл на брата, сестру? Чи ще якусь окрему заяву?
4есотка• 25 июня 2024
Ответ дляСумка з негодою
Телефонувала в прикордонну службу, перед тим , як робити дорученння сина неповнолітнього на доньку повнолітню. Сказали обох батьків.
Латвийские_Номера• 25 июня 2024
Тоже интересует этот вопрос, надо выехать с бабушкой. Нашла такое:
Щоб бабусі виїхати за кордон з онуком/онукою, якій ще немає 16 років, є три варіанти:
1. Довести рідство за рахунок свідоцтв про народження онуки та свідоцтва про народження мами/батька дитини (кому бабуся приходиться мамою). А якщо бабуся по мамі дитини і у мами мінялось прізвище то ще потрібне свідоцтво про шлюб. Тобто щоб можливо було відслідкувати родинний зв´язок.
2. Взяти одним з батьків довідку про підтвердження рідства у службі у справах дітей, опікунській чи соціальній службі, які можуть надати таку довідку.
3. Зробити нотаріально завірений дозвіл на супровід дитини бабусею за кордон від обох з батьків.
По телефону в Госпогранслужбе сказали, что можно по близкому родству по свидетельству(чтобы можно было отследить родство)
Сумка з негодою• 25 июня 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
все вірно
Бабка_в_кедах• 25 июня 2024
Ответ дляДело было давно
Хто має не впустити? 16 річні з паспортом мають окреме пересування
Латвийские_Номера• 25 июня 2024
Ответ дляСумка з негодою
все вірно
Сказали, что даже не надо заявлений, только по свидетельствам. На сайте погранслужбы толком нет информации (
Сумка з негодою• 25 июня 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
інформація в 57 Постанові
цитата звідти - вище в моєму пості.
Бабка_в_кедах• 25 июня 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
По свідоцтвам не випустять
Латвийские_Номера• 25 июня 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
По свідоцтвам не випустять
Где такое написано?
4есотка• 25 июня 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Позвоніть їм.
Сумка з негодою• 25 июня 2024
Ответ дляМиловидна леді
де ви бачили, що це довіреність? от де...
хоч одна людина бачила на власні очі, щоб на документі, який засвідчує нотаріус, для виїзду дитини, було написано - довіреність?
там українською мовою отакими літерами написано - ЗАЯВА.
Бабка_в_кедах• 25 июня 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Где такое написано?
Скрізь, дитина має мати окремий паспорт
Миловидна леді
• 25 июня 2024
Ответ для4есотка
То треба писати. Зробити скрін. Бо потім не докажеш на кордоні.
Сумка з негодою• 25 июня 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Скрізь, дитина має мати окремий паспорт
обоже...мова про підтвердження родинного зв’язку.
Бабка_в_кедах• 25 июня 2024
Ответ дляСумка з негодою
З ким?
Сумка з негодою• 25 июня 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
З ким?
з бабусею
чи з братом. сестрою.
про що мова взагалі в темі?
чи з братом. сестрою.
про що мова взагалі в темі?
Миловидна леді
• 25 июня 2024
Ответ дляСумка з негодою
Аа. Дякую. А якщо рідні, сестра, наприклад. То тільки моя згода, де вона вписана, що має право. Дякую.