Миловидна леді• 25 июня 2024

Чи може неповнолітня дитина виїхати з повнолітнім родичем?

Вже не діють ті спрощені правила, що були з 24.02.2022.

Тепер строго. Треба якесь завірення довіреності мами, батька дитини? І якщо мама сама виховувала дітей, то чи треба батькової довіреності?
Хто що знає, допоможіть будь- ласка.
автор Миловидна леді • 25 июня 2024
Ответ для4есотка
Телефонувала в прикордонну службу, перед тим , як робити дорученння сина неповнолітнього на доньку повнолітню. Сказали обох батьків.
А якщо батько не дає на зло дозвіл, то не випустять?
Сумка з негодою• 25 июня 2024
Ответ дляМиловидна леді
Аа. Дякую. А якщо рідні, сестра, наприклад. То тільки моя згода, де вона вписана, що має право. Дякую.
так. тільки ваша згода та підтвердження родинного зв’язку онуки з бабусею.
Латвийские_Номера• 25 июня 2024
Ответ для4есотка
Позвоніть їм.
Сегодня муж звонил. Постановление 57. Нужно доказать родство, по свидетельство моему и ребёнка.
Бабка_в_кедах• 25 июня 2024
Ответ дляСумка з негодою
з бабусею
чи з братом. сестрою.
про що мова взагалі в темі?
Тільки довіреність від батьків
Сумка з негодою• 25 июня 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Тільки довіреність від батьків
нема ніяких довіреностей на живу людину
Бабка_в_кедах• 26 июня 2024
Ответ дляСумка з негодою
Діти і тренером їдуть по довіреності,яке підтвердження родства, Ви про що?
автор Миловидна леді • 26 июня 2024
Ответ дляСумка з негодою
В мене не онука з бабусею. А дві рідні сестри.
Сумка з негодою• 26 июня 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
автор питає про родичів, а не про тренера
Бабка_в_кедах• 26 июня 2024
Ответ дляСумка з негодою
нема ніяких довіреностей на живу людину
Є,і тільки з нею випустять. Я тільки в суботу повернулася із-за кордону
Сумка з негодою• 26 июня 2024
Ответ дляМиловидна леді
я для кого цитувала 57 Постанову?
Бабка_в_кедах• 26 июня 2024
Ответ дляСумка з негодою
Ну то має дати довіреність на неповнолітню дитину
автор Миловидна леді • 26 июня 2024
Ответ дляСумка з негодою
я для кого цитувала 57 Постанову?
Писали вище, що дзвонили в ДПС, сказали 2 батьків. Мій є, колишній чоловік не дає дозвіл на виїзд.
Сумка з негодою• 26 июня 2024
Ответ дляМиловидна леді
і навіщо ви мені це пишете?
автор Миловидна леді • 26 июня 2024
Ответ дляСумка з негодою
і навіщо ви мені це пишете?
Та здається питання виїзду обговорюємо.
То добре, Вам не буду.
автор Миловидна леді • 26 июня 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Може знаєте, чи саме 2 довіреності треба. На рідну сестру. Чи досить моєї?
Бабка_в_кедах• 26 июня 2024
Ответ дляМиловидна леді
Це тільки на сайті прикордонної служби дізнавайтеся
Сумка з негодою• 26 июня 2024
Ответ дляМиловидна леді
Та здається питання виїзду обговорюємо.
То добре, Вам не буду.
Виїзд за межі України дітей, які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків, баби, діда, повнолітніх брата, сестри, мачухи, вітчима або інших осіб, уповноважених одним з батьків письмовою заявою, завіреною органом опіки та піклування, здійснюється БЕЗ НОТАРІАЛЬНО ПОСВІДЧЕНОЇ ЗГОДИ ДРУГОГО З БАТЬКІВ.
Так зрозуміло?
автор Миловидна леді • 26 июня 2024
Ответ дляСумка з негодою
Так зрозуміло?
Дякую.
Дело было давно• 26 июня 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Хто має не впустити? 16 річні з паспортом мають окреме пересування
Принимающая страна. У них же могут быть другие законы, насчет передвижения несовершеннолетних
автор Миловидна леді • 26 июня 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Дякую.
Королева краси• 26 июня 2024
Ответ дляМиловидна леді
Там буде два свідоцтва про народження. Буде видно, що рідні.
А заяву яку , нотаріальну довіреність, де вказано дозвіл на брата, сестру? Чи ще якусь окрему заяву?
Можу все точно сказати, моя донька вже так їхала. Взагалі все просто та ще і безкоштовно. Дзвоніть в органи опіки вашого району, щоб точно сказали, в які дні опрацьовують саме такі питання. Із документів самі зробіть копії свідоцтва, паспорта свого (також код, реєстрація) і те ж саме того, з ким дитина їде. Заяву вам самій писати не треба, там або під диктовку напишете, або вже готова форма буде і тільки вставити. На основі такої заяви органи опіки роблять спеціальний лист для державної прикордонної служби. Як правило ще раз за 2-4 дні доведеться прийти і забрати вже готовий лист. І все. На кондоні 100% гарантія, це прописано в їх вимогах.
Королева краси• 26 июня 2024
Ответ дляМиловидна леді
Незгода повинна бути зафіксована батьком у прикордонній службі. Тоді вона буде видна і дитину не випустять. А якщо просто не згоден и сидить на дивані, то хай далі сидить, це не має значення.
Дую на вітер• 26 июня 2024
Ответ дляКоролева краси
А на какой срок выдаётся этот лист?
Одноразово или на 3/6/12 месяцев?
автор Миловидна леді • 26 июня 2024
Ответ дляКоролева краси
Дякую.
автор Миловидна леді • 26 июня 2024
Ответ дляКоролева краси
Так пишуть, що якщо ІНШІ особи, то тоді треба завірення,органу опіки.
Королева краси• 26 июня 2024
Ответ дляДую на вітер
А на какой срок выдаётся этот лист?
Одноразово или на 3/6/12 месяцев?
Там строки не вказані. Я перед поїздкою за місяць брала
Королева краси• 26 июня 2024
Ответ дляМиловидна леді
Моя з рідним дідом їхала. Я дзвонила в прикордонну службу, вони сказали про лист з опіки, хоча в правилах і родинний звʼязок підходить, але вони сказали, щоб все одно з листом їхали. Ну якби там я була, то я б могла на чому завгодно наполягати, а як дід, то я не впевнена була, що він махати документами рідства на кордоні буде і щось доводити, якщо там відмовлять.
Сумка з негодою• 26 июня 2024
Ответ дляКоролева краси
’незгода’ не передбачена законодавством, бо це є обмеження права дитини на вільне пересування
Сумка з негодою• 26 июня 2024
Ответ дляДую на вітер
А на какой срок выдаётся этот лист?
Одноразово или на 3/6/12 месяцев?
В заяві вказується країна слідування та часовий проміжок перебування в ній.
Так само, як це робиться в нотаріуса.
Королева краси• 26 июня 2024
Ответ дляСумка з негодою
Спробуйте вивезти, якщо батько зафіксує офіційно заяву, потім розкажете.