Гопница-Советчица• 26 июня 2024
Цистит во время беременности. какие могут быть последствия?
Как лечат во время беременности цистит?
Гопница-Советчица
• 26 июня 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Я пила антибіотики, був 9 тиждень.Ваш лікар що каже?
Ещё не ходила
Вот только к вечеру появилось жжение в уретре, как это было ранее ... Заметила что чаще в туалет хожу целый день.
Пойду завтра с утра. У меня был и до беременности цистит раза 3, потом сразу начиналось воспаление яичников и матки постоянно... Проверялась на зпп , есть только генитальный герпес, так все в идеале. У меня 21 неделя беременности
Козяка-маляка• 26 июня 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Ещё не ходила
Не панікуйте головне, все буде добре
БлинчикБезСметанки• 26 июня 2024
Урофосцин пила при вагітності. Автор, а УЗД нирок робили раніше? Я до того, що теж вважала, що в мене цистит, а пішов пісок з камінцями нещодавно. Теж часто бігала по маленькому і пекло в урерті.
Тётя Хрюша• 26 июня 2024
15 тиждень. Аналогічні симптоми. Здала ЗАС і бакпосів, висіяли бактерію і призначили антибіотик, до якої вона чутлива. Прийматиму 7 днів. Звісно антибіотики під час вагітності не дуже добре приймати, але ризик від нелікованого циститу, який може перерости в запалення нирок, значно вищий і для матері, і для дитини. Обов´язково зверніться до лікаря і лікуйтеся не в сліпу, а після здачі аналізів. Все буде добре