Щастя-здоровля• 26 июня 2024
Крыша едет или мистика?
Проснулась от голоса, который звал «мама-мам». Причем так резко, что я проснулась, села и после этого еще пару секунд слышала этот зов. Было чувство страха. После этого еще долго лежала и прислушивалась. Но у меня нет детей и я сейчас в частном доме одна, где нет соседей.
Щастя-здоровля
• 26 июня 2024
Ответ дляШеллар
Видихайте, це коти. У мене колись кіт чітко, як людина, казав два слова мама і галя.
Які коти? В мене не має тварин і вікна були зачинені
Шикаю і викаю• 26 июня 2024
Конечно не по теме, но вспомнила у нас была кукла которая говорила ма-ма если на нее нажать. Батарея давно села, и забыли уже и тут я просыпаюсь ночью от монотонного медленного звука ма-ма ма-ма. Эта батарея ожила и как заевшая кассета звучала мама, мама бррр🤪
Щастя-здоровля
• 26 июня 2024
Ответ дляШеллар
Приватний будинок, ті що на вулиці гуляють. Але ваш посил зрозуміла - містика точно! Ви унікальна і барабашка від радості кричить мама, що така жіночка приїхала.
Не має ніякого посилу. Мені діісно страшно
Несу пургу• 26 июня 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Не має тварин,дітей,наглухо зачинені вікна в приватному будинку-якось дивно
Бесбардак• 26 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Фильм ужаса прям)
Бесбардак• 26 июня 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Откройте окна, Вам нужен кислород...
Бойова• 26 июня 2024
Ответ дляНесу пургу
Коти так можуть орати, що на другому поверсі через зачинений тройний склопакет чути як поруч. Я так раз скрізь сон думала, що немовля підкинули.
Щастя-здоровля
• 26 июня 2024
Ответ дляНесу пургу
В мене кондер. Навіщо мені еще вікна відкривати. І тварин не тримаю, бо я тут не постійно живу
Міряю від одиниці• 26 июня 2024
Простотви спали, вам наснився сон. Так буває, це не містика, це робота мозку.
LoveYouOrNot• 26 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Підтримую.
Це ваш напівсон, як галюцинація.
лаМпочка• 26 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
А у нас ще говорила «Поиграй со мною», також така хрень була.
Несу пургу• 26 июня 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Я живу в приватному будинку і кондиціонери ні разу ще не вмикала.В будинку прохолодно,на першому поверсі 19-20 градусів,на другому 21 максимум.Тільки на третьому мансардному може бути до 24,але охолодження кондиціонером на годинку перед сном і вночі нормально.У вас кисневе голодання від нестачі повітря.Кондиціонер вам кисень не принесе.От і галюцинації